Najlepšie skladovacie nádrže na rozpočtovom pláne

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tankové vrcholy sú súčasné módne základy. Môžu vás zachrániť z poruchy šatníka, keď nosíte niečo číre, rovnako ako môže držať svoje vlastné ako vrstvenie kusov pod bundami, ako aj svetiel. Keď cisterny majú vstavanú podporu, môžu vás dokonca zachrániť od potreby podprsenky na horúcom letnom dni, prechádzky po línii medzi skladovacím nádrže top, ako aj spodná bielizeň.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Tak sme si zhromaždili naše obľúbené, rozpočtovo priateľské skladovacie nádrže top značky, ktoré vám pomôžu vyzerať báječne (a zostať štýlový).

Najlepšie skladovacie nádrže topy na rozpočte

TRENDY Storage Tank topy: Express

Pokiaľ ide o skladovacie nádrže topy, zdá sa, že presne pochopí, ako ich aktualizovať, aby boli v súlade s najnovším trendom. Hľadáte sekvenciu, ozdobený vrchol? Chcete stlačenie nádrže pre zvieratá? Alebo hľadáte základnú nádrž? Odhalil vždy, že najneskôr najneskôr do farieb.

Farebné skladovacie nádrže topy: Victoria’s Secret

Žiadny kompletný cudzinec na pridanie striekajúcej sa do spodnej bielizne, Victoria’s Trik ponúka plnú škálu vrcholov zásobníka. Ak vaša sivá, rovnako ako čierna šatníková skriňa môže využiť striekajúcej farby, začnite s vrstvou zásobníkom v baklažáku, hľuzovke alebo ružovej. Samozrejme, že super-mäkký štýl bavlny má vstavanú podprsenku. Nákup vo veľkom pre najlepší obchod – sú 14,50 dolárov každý alebo tri za 33 dolárov.

Denne-to-Night Storage Tanks: Space Body

Pokiaľ ide o základy, nikdy sa nebudete pokaziť s možnosťami vesmírneho tela. Môžu ísť z pod tvojím blisera v kancelárii, aby sa držali svoje vlastné ako vrchol na tanečnom parkete. Takže pohodlné, môžeš rád spať v nich.

Sofistikované skladovacie nádrže: Caslon

Túto značkovú značku Nordstrom majú silnejší pocit, rovnako ako len ideálne množstvo úseku. Vďaka nastaviteľným popruhom môžete skutočne zmeniť množstvo štiepenia vykurovacieho z kopca.

Jednorazové skladovacie nádrže topy: Trvale 21

Niekedy sa necítite, aby ste robili bielizeň. Na 2,50 dolárov A POP, potrebný základný cami odtrvale 21, môžete zaplatiť za to, aby ste sa postavili, rovnako ako vždy mať na ruku. Ceny sa začínajú trochu potlačiť, keď pridávate k základnému s dlhším telom (2,80 dolárov), plus-veľkosť ($ 3.80), vstavaná podprsenka ($ 4.80) alebo čipky Trim (5,50 USD). Bez ohľadu na prípad, nikdy nie je ospravedlnenie na to, aby ste z nich vyčerpali.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *