Keď Liz Clairborne rozhodol svet: História rozpočtového plánu Fashion

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Späť v deň (ako 1988) Liz Claiborne bol “Dabomb.com”. Značka, ktorá bola založená v roku 1976, bola jedným z najúspešnejších dámskych športových osôb za posledných 40 rokov. Podľa názvu lokality Wire:

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Claiborne bol pravdepodobne prvým hlavným dizajnérom na dodávku pracovných žien s rozumným, dobre vyzerajúcim oblečením pre úrad. Podnikateľ založila v roku 1976, ako aj do roku 1988 mala prchajúcu tretinu Amerického ženského upscale Sportswear Trh.

Každý Mall-Trolling, Wanna-By Fashionista buď mal 45 dolárov, “Pasátor” Liz Claiborne Cross-Bodovka (v extrémne 80-tych farieb, ako je Taupe, ako aj Mauve), alebo sa snažil zistiť metódu na získanie dostatočných finančných prostriedkov (V predchádzajúcej kategórii som veľmi veľa klesol). Pre tých z vás nie staré postačujúce, aby ste si vzali 80. rokov, môžete si kúpiť len Liz Claiborne na hlavných obchodných predajniach (v mojej situácii Minnesota verzia Bloomingdales, Dayton’s).

Vintage liz claiborne kabelka ..

Liz Claiborne vládol počas času, keď ženy začali získať skutočnú trakciu v podnikateľskom svete a, zatiaľ čo to môže byť ťažké veriť v tento vek jednotného, ​​technologicky riadeného podnikania, mladé ženy chceli byť melanie griffithovým charakterom z “práce Dievča “- Riseing Business Titan vyzbrojil” mysľou na službu, ako aj telo pre hriech “.

Zvýšenie techníka techniky, s jeho plochou obchodnou štruktúrou, hraníc kompenzácie kvapalín, ako aj extrémne príležitostná technika na prácu oblečenie, zmenila rovnicu, pre každého, ale pre ženy. Nebudem do detailov, pretože skutočne je to téma hodná vlastnej veľmi dlhej publikácie, ktorá je absolútne mimo rozsahu TBF, však uvádzam, že ženy ako ja, ktorí prišli vo veku v tisícročí, majú veľa oveľa viac tekutého pohľadu na osobný štýl. Zatiaľ čo naše matky museli nosiť obchodné brnenie, máme oveľa väčšiu flexibilitu, rovnako ako možnosti, pokiaľ ide o náš osobný štýl (dnes mám na sebe obrovské purpurové turban, rovnako ako modré / zelené hodvábne šaty v kancelárii). Rovnako ako presne tieto možnosti, ktoré to robili ťažké pre tech deti, ako som sa dostal k ďalšiemu geekingu o Liz Claiborne.

Pochopenie tohto, Liz Claiborne vynaložilo úsilie na konci roka 2008 na oživenie značky pošírovaním Isaac Mizrahi z cieľa.

Isaac Mizrahi chaty o jeho (krátkodobé) funkcie s Liz Claiborne v roku 2009

To, čo muselo byť solídnym partnerstvom, Mizrahiho štýlové pocity (cenovo dostupné – J.Crew) Zodpovedajúci prospektívny klient Liz Claiborne (Michelle Obams sveta), zlyhalo kvôli nedostatku distribúcie (pamätajte presne, aké ťažké to bolo objaviť riadok?) Rovnako ako spor medzi dvoma hviezdami značky, ako aj inovatívnym riaditeľom, Tim Gunn.

Isaac Mizrahi pre Liz Claiborne komerčné. Nemohli ste vidieť ľudí, ktorí nosia, ktorí sú teraz vyzerá?

Takže správy, že 40 + rok starý predával väčšinu jeho značky JCPENNEY, ktorá je na príchode, avšak stále je trochu pod Macy’s na móde Totem Totem, je skutočná fascinujúca obrata udalostí. Merchandising nie je JCP je silná fit (Choď do módneho oddelenia vášho regionálneho JCP, ako aj budete pochopiť, čo hovorím), avšak Liz Claiborne odbočka od značky Power Woman na značku Pastel Comfort s zákazníkom JCP.

Neočakávajte, že nová generácia “pracovných dievčat” nosí značku.

Čo si myslíte o Liz Claiborne?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *