Najlepšie plavky pre tých, ktorí majú veľké prsia

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Áno, milujeme ležať na pláži a hrať v bazéne, ale aj najviac nadšení nakupujúci sa obávajú myšlienku hľadania plavky, a my ich nevieme. Nikdy nie je oveľa veľmi dôležité nájsť si odev, ktorý vás splietajú najlepšie, a to je potrebné vyzerať najlepšie, keď sa dostanete, je ťažké prispôsobiť.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Najlepšie plavky pre veľké prsia

Ak máte väčší hrudník, ste pravdepodobne jeden z dámy, ktorí nenávidia plavky. Hľadáte nejaké oveľa viac pokrytia alebo podpory v plavkách top, ale nechcete vyzerať, akoby ste nosili babičkový oblek.

Naše riešenie? Pozrite sa na tri veci: Underwire Tops, obleky, ktoré sa predávajú ako oddeľuje veľkosť veľkosti pohára a pruhované haléry.

Podčiarknuté

Underwire Tops majú zapojenia pod bustom, aby ste podporili, rovnako ako podplatiť podprsenku. Victoria je tajomstvo a iné intimácie maloobchodníkov, ako sú soma a holé potreby, sú skvelými miestami, koho hľadať tento typ vrcholov, vzhľadom na to, že majú “podporu” na vedu. Myslite na to ako kúpu podprsenku. Veľa z tajných podprsených podprsenky Victoria, ako ich “veľmi sexy” a “bomba,” prichádzajú do plávacích vrchov taky, takže ak máte obľúbený podprsenkový štýl, je tu dobrá šanca, že ho budete môcť nájsť ako plavky . Jedna poznámka: Veľa spodných svetiel dosiek prichádzajú s polstrovaním. Vzhľadom na to, že to jasne nepotrebujete, uistite sa, že polstrovanie je odnímateľné pred nákupom.

Oddeľovať

Swim separuje, ktoré prichádzajú v šálke veľkosti, sú ďalšou dobrou voľbou. Namiesto veľkosti S-L prichádzajú v šálke veľkosti A-DD alebo väčšie. Veľká plávacia spoločnosť, ktorá sa špecializuje na Sweed square Square, je (Aerin Rose) a Monif C, ak ste plus veľkosť. . Táto čiara plaviek je vyrobená najmä pre väčšie zatknuté dievčatá a ide až do šálky Veľkosť G. Pamätajte, ak ste veľký v Bustoch, ale nie v korisť, budete musieť dostať svoje horné a dole samostatne, takže jeden- kusové obleky nie sú pre vás. A Uistite sa, že ste ich vyskúšali!

Ohlásiť

Nakoniec, tu je trochu tajné dievčatá v obchode všetko, ale voda so sebou. Dve slová: Banded Halter. Banded Halter Top je skvelý tvar, ktorý ponúka pokrytie a podporu bez toho, aby často oveľa evidentnejšie obrys spodného sveta. Pozrite sa na hrubšie dvojité šitím, ktoré ide okolo tela ideálne pod bustom. Zostaňte ďalej od hlásiatku reťazca a držte sa týmto mierne hrubším tvarom. Všetko, ale voda má veľký výber pásma-halter-top obleky z ton rôznych plaviek spoločností, ktoré sa pohybujú v cene.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *