Duro Junior, opäť

whoa. Že pic je trochu zameraním, nie? vyskúšaj tento:

Ah, dobre. Toto je ďalší DURO JR, vyrobený z jednoduchosti 3875.

To je tkanina, ktorú som dostal pred ním, pravdepodobne na Vogue tkaniny v Evanstone. Najprv som si z neho najprv urobil sukňu, a potom sa nepáčila sukňa (a možno ju poslal na moju sestru? Kate, Ty tam?), Ale prekvapivo tam bolo dosť doľava, aby sa toto šaty s dokoncaom Smidgen rezervný. A

Tkanina má k nemu drobne pohodlný a je smiešne pohodlný. Myslím, že tlač môže byť trochu príliš veľa dobrej veci (ak by som mal červenú alebo ružovú, ktorá zodpovedala, myslím, že by som urobil Bodice Bands a Midriff Bands v kontrastnej tkanine) … ale opäť, smiešne Pohodlné, a to je to, čo som išiel. Urobil som to (a druhý, ktorý vám ukážem zajtra) pre moju cestu do Japonska, pretože som mu povedal, že vlhkosť v Tokiu bola o niečo väčšia, než sa nachádza na dne Mariana Trench (a mali pravdu ).

Tu je späť:

A zadný pás:

Vystrihol som si jeden oveľa viac z nich (a môže to dnes večer dokončiť, ak konkrétny osemročný spolupracuje vo veci spašnosti), ale myslím, že to môže byť pre Duro JR toto leto. Mal som veľké plány na to, aby som vytvoril sedem alebo osem z nich … a potom prišli septembrové módne časopisy, so všetkými ich vlnami a turnetmi, a myšlienka o oveľa viac letného šicichu sa zdalo trochu rastie. Bude to október naozaj čoskoro, nebude to? A to nie je naozaj niečo, čo môžete nosiť sveter. (Nezdá sa, že by to fungovalo v Corduroy.)

Ale ako letné šaty ísť, muž, ten je pekný. (Najmä raz som pridal dobré hlboké bočné vrecká.)

Nalaďte zajtra za ďalšie Duro Jr … tentoraz v Amy Butler Fabric!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Desať vecí, ktoré budem robiť hneď, ako sa dostanem do ITDecember 11, 2008with 64 Komentáre
Predposledné DURO JRAUGUST 20, 2008
Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *