Perfektný letný sandál Sarah Flint

Sarah Flint’s Perfect Block Sandal

Sandál, ktorý sa tu používa priamo v zlate, avšak tiež ponúka v ďalších štyroch farbách, je vhodnou letnou obuvou z približne 7 239 dôvodov. Tu ho používam so svojím novým preferovaným kvetinovým škrtom na leto, celkom s čelenkou, pretože … no, ja som ja, rovnako ako zlé korene karantény, sa vyskytujú veľkým ľuďom, ale odbočím. Perfect Block Sandal Sarah Flint je mimoriadne flexibilná topánka, ktorá pracuje úplne s dressovými šatami (a nohavicami!) Rôznorodých dĺžok, ale nejako sa môže nejako magicky obliekať s preferovaným párom šortiek bez preskočenia rytmu. Páči sa mi aj zlatý moment na leto, pretože sa to legitímne týka čoho, rovnako ako neverím, že si sviatočné obdobie zaslúži poistenie, ktoré si nárokujú všetky zábavné kovové akcenty.

Ďalším dôvodom, prečo sa Sarah Flint páči, ako aj dosť online v jej topánkach, sú možnosti. Prečo vyrábať perfektnú topánku, rovnako ako … dokončené? Nie, nie – Sarah Flint produkuje perfektnú topánku a potom zaisťuje, že ju môžete mať akýkoľvek typ, ktorý chcete, s akýmkoľvek odevom, ktorý chcete, tým, že ju ponúka aj v rôznych veľkostiach päty! Tu používam možnosť dolných 30 mm, ale je to tiež ponúkané v 60 mm, ako aj 90 mm pre viac elegantného oblečenia alebo skutočne, ak sa dnes budete cítiť vyšší.

Sarah Flintperfect Block Sandal 30

Bezchybný letný sandál

Všeobecne sa vyskytujú ďalšie štrukturálne múdre pohyby s topánkami Sarah Flint, najmä tento letný sandál. Vo vnútri brilantného štýlu, ktorého ste svedkami tu, je rozšírená škatuľka na nohách (žiadne squishies, vďaka!), Anatomical Arch Support, 6 mm ďalšieho čalúnenia nôh (ďakujem), ako aj praktická pracka so skrytou elastickou, takže sa vám dá Musím mať nesúhlas so svojimi topánkami, aby ste ich dostali. Neexistujú žiadne detaily, ktoré sa prehliadajú.
Na topánky Sarah Flint je premyslenie, ktoré vo svojom typickom páre skutočne neobjavíte. Najmä pre tých z nás, ktorí uprednostňujú tradičný štýl, sú tieto topánky múdrymi investíciami, pretože chápeme, že ich môžeme nosiť (pohodlne!) Sezóna po sezóne. Sú nestarnutí a vyvinuli sa, aby vydržali, čo skutočne oceňujem ako niekoho, kto má obrovské plány pre budúce letá, ktoré nezahŕňajú karantény, vďaka.

Sarah Flintperfect Block Sandal 30

Ďakujeme Sarah Flint za partnerstvo v tomto príspevku!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *