Vyrobené z inovatívneho trhu: Typografia Contest

Inovatívna súťaž typografie na trhu
A áno, v okamihu, keď som mimoriadne očakával, dorazil. Inovatívny trh predstavil najnovšiu, najnovšiu súťaž „Made with with“, ako aj štýl je: typografia. So zdrojmi ponúkanými na webe je možné urobiť toľko skvelých vecí! Ak je niečo mimoriadne špecializované s ohromujúcim množstvom štýlov, je to určite typografia.
Pre mňa je metóda, ktorú táto súťaž funguje, je to, akoby bola vytvorená táto konkrétna téma. Objem príspevkov môže byť obrovský, pretože ľudia majú radi dosť nápisom motivačným tónom. Rovnako ako výsledok je podobne príjemný pre dizajnérov, ako aj pre širokú verejnosť. Vezmite všetky vysoko kvalitné materiály na inovatívnom trhu, verte, koľko úvodzoviek, ako aj mimo fotografie, je potrebné integrovať a možno môžete začať presne rozpoznať, koľko práce bude pri výbere víťaza. Rovnako ako som bol ohromený ich interakciou, ako aj odpovedami, ako aj z ich účtu Instagram s viac ako 160 000 sledovateľmi. Chápete, že si dávajú čas na rozhovor alebo zablahoželať každému účastníkom k ich úsiliu? Zdá sa, že sú tak prítomné rovnako rýchlo dosiahnuteľné, bez ohľadu na to, aké jednoduché je záležitosť.
Obdivujem silné susedstvo, ktoré táto lokalita trhu s grafickým štýlom vyrába už niekoľko rokov. Preto vás motivujem, aby ste sa bavili, úplne predovšetkým, zatiaľ čo odosielate svoju prácu. Po druhé, som si istý, že by vám nevadilo možnosť vyhrať plagát typografie, ako aj rok prémií SkillShare pre triedy o kaligrafii, nápisoch, vývoji štýlu písma, ako aj viac!
Bez ďalšieho okolia dúfam, že sa pokúsite vyrobiť niečo iné ako motivačné plagáty, ako aj vyhrať obrovskú cenu, okrem uznania, ktoré si zaslúžite! Veľa šťastia a predovšetkým dávajte radosť z inovatívneho vkusu!
Tu je niekoľko krásnych príkladov:

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *