Vyhrajte 10 000 dolárov v súťaži Global T-Shirt Design Competition UTGP 2018 v súťaži Global Tričko UTGP 2018

Prvýkrát, keď som sa o tejto súťaži dozvedel minulý rok, keď som uverejnil tému Nintendo. Uniqlo to však robí vzhľadom na to, že rok 2011. Uniqlo pokročil v malom pozadí od spoločnosti Textiles Maker založený v Japonskom Yamaguchi v roku 1949 spoločnosti Clothing Apparel Company. Je to globálna značka s viac ako 1 000 obchodmi na celom svete.
Vstup do globálnej súťaže Tričko Uniqlo v roku 2018 sa otvoril 25. júla a dizajnéri Awhen sú pozvaní, aby vyjadrili svoju kreativitu na základe tohtoročnej témy-Marvel! Lucky Winner dostane 10 000 dolárov spolu s dizajnom uvedeným v kolekcii Marvel UTGP v roku 2018!
Termín je 31. augusta!
Každá produkcia Marvel bola v posledných rokoch na rolke, a to v pokladni, ako aj z hľadiska popularity. Vytváranie tričiek je oveľa väčšejšie ako nie o takýchto témach. Konkurencia bude teda vysoká, pretože ilustrátori zameraní na tento výklenok sú v tejto téme dobre orientovaní. Nehovoriac o tom, že veľmi konzistentná cena predstavuje prísne požiadavky a dlhý a zložitý výberový proces od Marvel Panel sudcov UTGP 2018. Žiadny tlak, však?
Neexistujú žiadne vstupné poplatky, môžete predložiť ako veľa návrhov, ako chcete, a víťaz bude vyhlásený v lete roku 2018. Existuje veľa otázok a veľa pokynov, ktoré treba dodržiavať, takže pred odoslaním si všetko prečítate.
Nezabudnite, aby táto skúsenosť bola zábavná a nie je posadnutá víťazstvom. Užívajte si svoju prácu :)!

0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *