Nový prírastok do mojej fav skinárneho linky (sponzorované)

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Dámy, som Roc skinársky veľvyslanec, čo znamená, že som kompenzovaný za zdieľanie mojich skúseností s výrobkami ROC. Uistite sa, že všetky názory sú moje vlastné.

Používam ROC produkty na oveľa viac ako jeden rok a výsledky sú fantastické. Moja koža je hladšia a jasnejšia, do bodu, kde sa pravidelne vydávam vonku bez make-upu. Mimochodom, som sa práve otočil 44 a jasne si spomenul na deň, kedy som prvýkrát cítil úzkosť nad starnúcou kožou. Budem zdieľať ten malý príbeh, plus môj denník starostlivosti o pleť, pic ma bez make-upu a nový produkt som nadšený.

Môj prvý vrások freakout

Bolo to pred 16 rokmi. Možno ste mali podobnú skúsenosť: Pozrel som sa do zrkadla a videl som tiene, ktoré tam neboli predtým. Určite som to prehnaný v tej dobe, ale všetko, čo som videl, boli míle čelo vrások a budúcnosť naplnenú nedobrovoľným obočím. Áno, bol som dramatický. Bol som len 28, len dieťa!

Mojím zdieľaním je, že som zvážil, že podporil oveľa zrelejší výhľad na starnutie. Potom som experimentoval so všetkými druhmi výrobkov. Väčšina z nich sa cítila hrubá a produkovala nulová viditeľná zmena. V týchto dňoch mám rôzne normy.

Môžete vedieť, že verím, že najlepšie produkty odvolania sú tie, ktoré podporujú vašu dôveru. Pretože pocit úžasný je krásny.

Produkty proti starnutiu najmä nefungujú cez noc – ale musia niečo urobiť v krátkodobom horizonte, aby ste sa im zaviazali. Použil som veľa výrobkov, od nízkeho nákladu na drahé. A som sa zaviazal k ROC ako značku, pretože produkty sa dobre aplikujú, cítia hodvábny, vôňa dobrého a zaistite moju kožu a kožnú bariéru od slnka a iných škodlivých síl. Oh, a robia moju pleť vyzerať mladšie.

Ok, takže toto je ja bez make-upu. Práve som to vzal ideálne (12. mája) pri písaní tohto príspevku, v automobile počas cesty. A nie, ja som nevedela! Dostal som sa uviaznutá v búrke, ktorá dúfajme vysvetľuje vlasy :).

Denný režim starostlivosti o deti 40-niečo

Tu je môj go-to Chinrear Regimen.

Ráno

ROC Max Resurfacing Cleanser: Páči sa mi tento denný čistiaci prostriedok ako mierny exfoliant. Je to jemné podľa môjho názoru a zanecháva môj tvár pocit naozaj čisté.

ROC® Multi Correxion® 5 v 1 Denný hydratačný krém s SPF 30: Toto je môj denný musí mať v jednom mojom dennom horáku. Pracuje na pevnosti, sfarbení a, samozrejme, jemné línie a vrásky. Naozaj som si všimol zlepšenie jasu a dokonca tónu.

Večer

ROC Max Resurfacing Cleanser: Yep, používam to aj v noci.

ROC® Multi Correxion® 5 v 1 Obnovenie nočného krému: Toto je bohatšia verzia denného zvlhčovača podľa môjho názoru. To, čo si cením, je, že stále sa cíti svetlo a rýchlo sa absorbuje, zatiaľ čo zvlhčuje súčasne.

I Zmiešajte aj v iných produktoch ROC, ako napríklad retinol correxion očný krém, pri príležitosti.

Nový prírastok do ROC Line-Up

Je tu nového člena Multi Correxion Family a je to Multi Correxion® 5 v 1 hrudníku, krém na krku a tváre s opaľovacím krémom Spectrum SPF 30. Spočiatku som si myslel, že je to nočný krém, pretože má silnejší pocit ako denný zvlhčovač. Ale ako ostatné “5 v 1” produktoch, toto sa deje dobre a absorbuje rýchlo.

Používam tento asi dva týždne. A samozrejme by som nečakal nič iné, ale udržuje moju kožu jemnú a hladkú.

Jedna ďalšia vec, ktorú som ukazoval, je to. Som naštvaný super-špecifickými výrobkami starostlivosti o pleť, ako je tvárový krém, nemôžete použiť na očiach a krém na krku, nemôžete použiť na tvári. Jedného dňa budeme mať značky, ktoré nám predávajú ideálnym očným krémom a ľavým očným krémom, viete?

Ďalším plus pre nový produkt Multi Correxion je, že je to trochu všetok účel; Použite ho na hrudi, krku a tváre.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *