Môžete nosiť kožu do kancelárie?

S najväčšou pravdepodobnosťou nie tento vzhľad…
Čitatelia, aké sú vaše názory na používanie kože do kancelárie v tento deň aj vek? V obchodoch je momentálne tona kožených sukní, ako aj nohavice (faux aj skutočné) – aby neuviedli nič z umelých kožených legínov, ktoré boli v tomto okamihu asi o 5 rokov! – Diskutujeme teda.
Tu je niečo, o čom sme nehovorili o veciach: či môžete nosiť kožu do kancelárie. Naposledy sme hovorili o použití kožených sukní do kancelárie v roku 2011 (!), Ako aj o používaní kožených bund na prácu v roku 2020, takže to určite už nejaký čas. Rovnako ako sú takí. Ponuka kože, ako aj faux-kože, je k dispozícii práve teraz, zdá sa, že je to skvelý čas na diskusiu.
Niektoré z možností z NAS, len na zameranie diskusie:

Na obrázku vyššie (všetky faux kože): Blazer / nohavice / sukňa s ceruzkou / širokopásnené nohavice / šaty

(Osobne sa domnievam, že sukňa ceruzky je rozkošná, ale pre môj 5’4 rám by bola nočnou morou hemmingu; možno som si objednal kratšie nohavice z Vince Camuto v jednom z mojich objednávok, avšak ešte sa neobjavili.)
Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!
Myšlienky na používanie kože do kancelárie
Okrem obuvi, opaskov, ako aj tašiek, kožené odevy sa stále cítia trochu okrajové, aspoň pre konvenčné kancelárie. Domnievam sa, že kožená motocykla alebo oddelenie urobili v posledných rokoch veľké pokroky (opäť zbožňujem tento tiktok od guvernéra Michiganu, ktorý predvádzal všetky jej bundy), stále by som však uviedol, že je to rozumná situácia vašej kancelárie.
Kožené oblečenie uvedené vyššie sa pridáva k diskusii, pretože podľa môjho názoru niektoré z nich sú veci, ktoré by ste nikdy nemali nosiť do práce – najmä šaty, ako aj sako – ale … rozumejte svojej kancelárii! (Blazer, ako aj sukňa s ceruzkou sa skutočne zhoduje, takže ak chcete, aby ste chceli nosiť celú faux kožu.) Šaty, ktoré sa používajú úplne rozopnuté ako bunda alebo topper, môžu byť prijateľné, avšak by to veľmi záviselo od štýlu. (Rovnako nie som fanúšikom výroby, ale to som ja.) Môžeme na to dať pravidlo, alebo je to „poznať to, ak to vidíte“?
Pokiaľ ide o kožené sukne, tu je to, čo som o tom musel už dlho uviesť-som skutočne prekvapený, že som bol tak nadšený z kožených sukní do práce, ale stále s tým súhlasím-ako aj od hranie s tónom-tónom Štruktúry sú práve teraz také veľké, že vidím v tomto ohľade kožené sukne alebo nohavice vyzerajúce leštené.

Tu je môj $ 0,02: Koža, podobne ako zviera, môže byť trochu divoká-aj keď rovnako ako zviera, je to klasika, ako aj dobre vhodná, vysoko kvalitná kožená sukňa v tradičnom tvare, sa dá použiť mnoho rokov prísť. Predstavte si odev, ktorý hrá so štruktúrami – koruny alebo tvídový sako, možno aj hodvábny top, ako aj semišové čerpadlá – čo by mohlo byť fantastické pre kanceláriu, ako aj kožená sukňa by mohla byť tým správnym dotykom „rocker elegancie „Skutočne zdvihnúť oblečenie. Verím však, že štýl je kľúčový – obaja chcete zabrániť tomu, aby sa objavil ako niekto z 80. rokov (povedzme, zmiešaním čiernych rybárskych sietí, ako aj veľkých päty platformy s vrcholom leoparda) Kancelária, kým vaša loď Rockstar nie je k dispozícii, rovnako ako ste uvádzaní na svojom svetovom turné. Rovnako by som uviedol, že vysoká kvalita je tu kľúčová – ak sa chystáte ísť na koženú sukňu, choďte na skutočnú kožu (nie peleather), ktorá bola dokončená, rovnako ako aj skúšku času.
Sú faux kožené legíny biznis náhodné?
Všetci sú preferované legíny Spanx Faux Leggings…
Čitatelia vedeli veľa rozhovorov o tom, či sú legíny z umelých kože vhodný v kanceláriách bezstarostných. Verím, že to príde na pochopenie vašej kancelárskej rady, pričom ich dávka nosíte iným spôsobom do práce v porovnaní s víkendom. Napríklad: Určite by som išiel s dlhým vrcholom, ako aj s jedným z mnohých dlhých svetov, ktoré sú práve teraz vonku. S najväčšou pravdepodobnosťou by som tiež veril v plochom loaferi alebo o topánke alebo päte s nízkym podpätkom.

Čitatelia, aké sú vaše myšlienky? Môžete nosiť kožu do kancelárie? Sú faux kožené legíny biznis náhodné?
{Súvisiace: Konečný sprievodca po podnikaní prepustený pre ženy}
Obrázok na sklade cez šablónu.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *