Sto šaty: Deň 13

Nemám často čierne šaty, alebo aspoň nie všetky čierne šaty (a pretože nie som z Nového Zélandu, tiež som nikdy neuskutočnil all-blacks šaty). Avšak každý, keď za čas dobytím mojej neochoty, ako aj jeden spolu, ako je tento:

Uznávali ste náš starý Buddy Vogue 9929? Tu je Bodice:

Opravil som celú vec s ľahkou čiernou batiste, takže namiesto rutinnej väzby Bias, som využil úzky dvojitý dvojlôžkový, rovnako ako obalený živôtik, ako aj spojovací materiál spolu, rovnako ako:

Tu je bočný zips, trieda to o C-:

Dal som potrubie v páse, pretože s all-čiernymi šatami, čo môžete urobiť, aby ste to robili?

Tu je späť:

A vrecko, čo je len batiste, nie očko; Myslel som, že mám vrecká s otvormi, dokonca aj tie, nebol to najlepší ťah:

Kedykoľvek urobím čierne šaty, nemôžem vám pomôcť však veriť na túto scénu z Hitchhikerovej príručky k Galaxii, kde sú na tejto lodi pre kapelu katastrofu area:

Je to zvláštny farebný plán, ktorý ma šialene. Zakaždým, keď sa pokúsite ovládať jednu z týchto podivných čiernych ovládacích prvkov, ktoré sú identifikované v čiernom pozadí, malé čierne svetlo sa rozsvieti čierna, aby vám pochopila, že ste to urobili. Hej, čo je to, nejaký typ galaktickej hyper-sluch?

(Verím, že tento citát tak často, v skutočnosti, že som ho zachránil na zistenia pre jednoduchú referenciu. Mám rád na to, keď vidím túto špecifickú all-black fixie v objekte – nie tento, avšak podobné.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Nová kniha Pomocník? 26. jún 2012in “Knihy”
Pravidlá pre šaty na svadby (nie usmernenia pre svadobné udalosti šaty) 30. mája 2005WITH 219 Komentáre
Shirtdress z košele 15, 2014in “shirtresses”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *