Krása (ish) Streda: Ako sa vysporiadate s uhryznutím hmyzu?

Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu vytvoreného s cieľom poskytnúť nám náznaky, aby sme získali poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridružené stránky.
Ako sa vysporiadate s uhryznutím hmyzu – ich zastavujú a bránite im v poškriabaní? Ak máte nejaké veľké udalosti (na prácu alebo na hranie, ako napríklad rozhovor alebo svadba), pokrývate ich?
Nedávno som bol pohryznutý (všetky moje nohy), a tak to bolo záujmom. (A myslím si, že všetky moje vyhľadávania porovnávajúce rôzne hryzenie za chyby viedli k získaniu všetkých cieľových reklám !!) (Myslím, že to boli komáre, s vonkajšou možnosťou vyrážky na jedový dub.)
Nehovorili sme o tom za neuveriteľne dlho (späť, keď sa čitateľ pýtal, ako vyzerať profesionálne, a pokryť jej chyby Bitten nohy) – tak povedzme. (Trochu zábavne, čitateľské komentáre v roku 2009 hovorili o veciach ako „Nemôžem uveriť, že to hovorím, ale namiesto oblek sukne nosím nohavičky.“)
Na obrázku vyššie: 1) Dynatrap 2) Bug Lights 3) Malý ventilátor 4) Termacell 5) Repellantné pásy 6) Pohatá produkty Hmyz repelant 7) Nálepky na odpudzovanie 8) Cortizon Cream 9) (Tiež tento Sally Hansen One!)
Ako prestať hmyz uhryznúť
Predchádzanie uhryznutia hmyzu u vás doma

Dostali sme toto vysoko odporúčané zariadenie na odpudzovanie komárov Thermacell-je dosť malé a má pozitívne recenzie miliónov. Musí sa však obviniť, a zdá sa, že vždy zabudneme, keď ideme so sebou, keď ideme (alebo keď si pamätáme, nie je účtovaná). Počas letných mesiacov máme tiež dynatrap, ktorý sa zdá, že robí celkom dobrú prácu pri zastavení komárov (nepamätám si náš presný model). Dve ďalšie veci, ktoré som vyskúšal: tieto žiarovky s chybami LED, ktoré podľa môjho názoru fungujú dobre, pretože som zabudol, že ich používame, a (ak sú to len komáre), malé fanúšikovia môžu tiež držať komáre, pretože oni „Je dosť slabý, keď sa týka lietania (toto je vizualizovaný hore).

Ako zastaviť uhryznutie hmyzu na cestách

V priebehu rokov som dostal rôzne náramkové kapely a nálepky, najmä keď boli deti malé – nie som veľký fanúšik toho, ako cítia, ale myslím, že nabudúce, keď idem na jesť v daždivý deň, budem Pokúste sa obísť jeden okolo môjho členku. (Som jediný, kto sa jedol nažive pri jedle vonku v reštauráciách?) Nepamätám sa presne, akú značku sme kúpili, ale táto vyzerá ako dobrá, ktorú by ste mali vyskúšať. Pamätám si, že sa mi nepáči nálepky, keď boli deti malé, ale túto značku by som mohol vyskúšať s olejom Citronella. (Ohhhh – Páči sa mi, že ukazujú, že sa zasekne na plastovej časti kočíka, ktorá by bola lepšou voľbou, keď boli moje deti mladé.)
Keď sme si spomenuli, že sa postriekali, páčil sa nám tento sprej – necítil príliš hrozne a zdalo sa, že chrobáky chránia ďalej.

Ako sa vysporiadať s svrbením z uhryznutia hmyzu

To bola časť, ktorá ma zabila – ja haaaate svrbenie. Pokúsil som sa dať kortizónový krém na jednotlivé škvrny a nosiť nohavice, keď bolo povolené počasie (bolo horúce!). Je to obmedzená pomoc, ale niečo iné, čo môžete urobiť, je poškriabať nezasiahnutú časť tela, ako je vaša ruka-myslím, že máte spokojný pocit poškriabania niečoho bez nebezpečenstva otvorenia omnoho viac pokožky.
V dôsledku môjho nedávneho chyby Bite Palooza som však poslal textom niektorým z priateľiek, s ktorými som stoloval, a jedna z nich prisahá Stingeze – prišla príliš neskoro na to, aby som to vyskúšala počas výšky svrbenia, Ale je to v mojom arzenáli nabudúce. Ditto pre tento nepárny sací produkt, vec Bug Aours, ktorá ma oslovuje, pretože nepotýka žiadnych chemikálií; Namiesto toho odstraňuje jed hmyzu, slín a ďalšie dráždivé látky. (Ten ma našiel na sociálnych médiách!)
Ako zakryť uhryznutie hmyzu

Je zrejmé, že sa zameriavate na uzdravenie pokožky – plus nikto nechce, aby si vaše nohy skrátil korektorom. Ale ak máte veľkú udalosť, ktorá sa objaví ako svadba alebo rozhovor, počul som dobré veci o tomto vodotesnom korektore tela, ale ja som to ešte neskúšal sám. Možno budete chcieť vyskúšať aj tento letný lesk tela tela. (Och, a zabudol som, že Sally Hansen vyrába aj výrobok z líčenia nôh a táto základňa tela Dermablend má tiež SPF 25.)
Čitatelia, aké sú vaše najlepšie produkty a nápady na riešenie uhryznutí, či už ich zastavuje, zbavuje svrbenie uhryznutia chyby alebo zakrývajú uhryznutie hmyzu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *