Perfektná kolekcia 3 hodiniek pod 5 000 dolárov

Ktoré hodinky by ste si vybrali?
Čo by ste urobili, keby ste dostali 5 000 dolárov a jediné k nemu pripojené reťazce, bolo to, že ste museli zostaviť perfektnú kolekciu troch hodiniek? Ako by ste sa rozhodli, ktoré hodinky si vyberú? Ale čo je dôležitejšie, ktoré hodinky by ste si vybrali? Mám niekoľko nápadov a zostavil som dve z mojich „dokonalých“ kolekcií troch hodiniek za menej ako 5 000 dolárov.

Niektoré základné pravidlá

Najdôležitejšia je však univerzálnosť, pretože sme obmedzení na zbierku troch hodov. Zvážte teda hodinky, ktoré sa nosia vo viacerých scenároch. Hodinky na šaty, športové hodinky a medzi každodennými hodinkami pokrývajú všetky základne.

Keďže cena je tiež faktorom, zvážte, či idete vopred. Jemne používané luxusné hodinky od renomovaného predajcu dodajú za vaše peniaze vážne tresk.

X

10 INSTANCE & EAST EASY PENSOVÝ ŠTÁTNY Inovácie

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 10 sekúnd

Nahor
Šatník s kapsulami konečného začiatočníka
09:22

Živý
00:00
05:10
05:10

Aj pri týchto úvahách je ťažké potlačiť iba tri hodinky. Snažil som sa, čo bolo v mojich silách. Poďme ich skontrolovať.

Zbierka 1
1. Seiko Spirit Sarb033 – 800 dolárov

Začínam prvú zbierku so seiko Sarb033. Toto je moje každodenné hodinky tu pre túto kolekciu. K dispozícii iba ako v súčasnosti v súčasnosti, pretože ide o ukončený model s priemernou cenou okolo 800 dolárov. Seiko, samozrejme, veľká história značky. Dizajn je veľmi jednoduchý. Veľká hodnota za cenu. A konkrétne som si vybral toto ako svoje každodenné hodinky, pretože je neuveriteľne univerzálny. Pri 38 mm je to veľká veľkosť pre takmer akékoľvek zápästie. Je to automatický pohyb. Má priehľadné puzdro späť a absolútne nádherný číselník. Okno dátumu je veľmi praktické. Náramok z nehrdzavejúcej ocele. Páči sa mi zmes leštenej a kefovanej ocele. Je to krásne hodinky, ktoré podľa môjho názoru vyzerá oveľa bohatšie ako jej cena.

2. Tudor Heritage Black Bay 79230n – 3500 dolárov

Pre naše športové hodinky idem s Tudor Heritage Black Bay 79230N, prichádzam okolo 3500 dolárov. Jedná sa o veľmi obľúbené a veľmi vysoko uznávané hodinky. 41 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele. Zaskrutkujte korunu. 200 m odolnosti proti vode. Krásny matný čierny číselník s ružovými zlatými náznakmi a rukami. Má jednorazový potápačský rám s 60-minútovou skladbou vytlačenou na hliníkovej vložke. Automatický pohyb je interný kalibru MT5602. Rozmanitosť možností náramkov, vrátane oceľového nitého náramku, koženého remienka so skladacou sponou alebo remienkom NATO. A to je skutočne jedna z najlepších častí, ktoré sa týka potápačských hodiniek, v ktorých môžete skutočne zvýšiť jeho všestrannosť a dať mu úplne nový vzhľad iba zmenou náramku.

3. Vintage Omega Seamaster – 700 dolárov

Pre naše šaty v tejto kolekcii som sa rozhodol ísť vintage a vybral som si vintage Omega Seamaster, ktorý prichádza na približne 700 dolárov, hoci ich určite nájdete za menej. Páči sa mi toto ako šaty hodinky kvôli svojej elegancii, kvôli jeho jednoduchosti a kvôli jeho veľkosti. V ríši Vintage Seamaster sa pozeráte na asi 35 alebo 36 mm. Páči sa mi menšia veľkosť puzdra pre detské hodinky – myslím, že to dáva skutočný zmysel pre podhodnotenie a eleganciu starej školy. A myslím si, že vintage kus, keď hovoríme o oblečení, alebo dokonca formálny vzhľad je perfektný zápas.

Zbierka 2
1. Hamilton Khaki Field Mechanical – 500 dolárov

Začínajúc každodennými hodinkami a pre tento si vyberám Hamilton Khaki Field Mechanical – to je H69439931 – pochádzajúca za 500 dolárov. Trochu viac drsnejšie z každodenného výberu porovnával Seiko Sarb, ale táto zbierka som sa viac zamerala na celkový náhodný pocit, aj keď máme veľmi klasický výber hodiniek na šaty, na ktorý sa budete chcieť držať. Tieto hodinky sú však 38 mm – opätovné, veľmi všestranná veľkosť. Má taký veľký vojenský vzhľad. Uvidíte to väčšinou na textilnom popruhu, aj keď určite môžete pridať kožený remienok, ak chcete. Jedna vec, ktorú treba vedieť o tomto, je, že nejde o automatický pohyb, čo znamená, že ho budete musieť vinuť, ale pre mňa milujem spojenie, ktoré skutočne vinutia hodinky vytvára medzi vami a samotnými hodinkami.

2. Omega Speedmaster znížil – 2500 dolárov

Pre naše športové hodinky tu idem s Omega Speedmaster zníženým – 3510.50 – pochádzajúc za 2500 dolárov, aj keď ich nájdete za menej. Skvelý klasický chronograf, nezameniteľný vzhľad a mimoriadne univerzálny, pretože vyzerá úžasne na mnohých rôznych typoch popruhov. Nazýva sa to „znížené“ kvôli veľkosti. Typický profesionál SpeedMaster bude 42 mm. Moja, prvá omega vo vesmíre, je tesne pod 40 mm. a znížený rýchlosť je 38,5 mm. Len niečo, o čom je potrebné si uvedomiť. Ale ak je vaše zápästie na menšej strane a vy máte radi rýchlu, je to skvelá voľba za vynikajúcu cenu.

3. Cartier Tank Solo – 2000 dolárov

Ikonická cartierska nádrž zaokrúhľuje druhú zbierku. A aký spôsob dokončenia! Hodinky sú stelesnenímelegancie a páry rovnako dobre so športovou bundou a nohavicami, ako to robí smoking. Teraz nás to dostane na ten limit 5 000 dolárov a je ťažké nájsť tieto hodinky za 2 000 dolárov. Môžete to však urobiť, ak viete, kde a ako vyzerať.

Budovanie na rozpočte

Dokonca aj s 5 000 dolárov existuje niekoľko spôsobov, ako tento koláč rozrezať o tri. Drubajúcu väčšinu by ste mohli vyhodiť do jednej položky a vyčistiť si niektoré rozpočtové možnosti. Alebo by ste mohli minúť presne 1 333,33 dolárov za každého a mať šťastie s ďalším centom. V konečnom dôsledku je výber na vás.

Ale rád by som vás počul. Čo by ste si vybrali pre zbierku troch hodiniek s 5 000 dolárov? Alebo by ste nosili hodinky s smokingom?

Vďaka za prečítanie.

Štýlovo tvoje,

Brian Sacawa
Hovoril štýl

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *