Kreatívny piatok

Bunda: Alice a Olivia (aj tu a tu) | Sveter: Zariadenie (tiež podobné tu, tu a tu) | Shirt: ružový tartan (milovať ju modrá tu, predtým sa tu štýl) Nohavice: ALICE A OLIVIA (tiež podobné tu, tu a tu) Topánky: Kate Spade (podobný tu, tu a tu) | Slnečné okuliare: Nina Ricci (podobný tu) Poľština: Esie (Fidži)

< >

[thefeedproducts štýl = ‘štyri’]

Dnešný vzhľad je inšpirovaný e-mailmi, ktoré som dostal od mnohých z vás, ktorí žiadali viac vzhľadu, ktoré spadajú do “Creative” kategórie blogu. Obrovské vďaka týmto z vás, ktorí si vzali čas, aby ma zastrelili správu; Je to vždy tak cenné počuť od vás a lepšie pochopiť vaše pracoviská a súvisiace sartoriálne výzvy.

Aj keď sa vrátim budúci piatok s “príležitostným piatkovým” príspevkom, myslel som, že by som ponúkol trochu niečo pre tých čitateľov, ktorí majú šťastie, že pracujú v super kreatívnych prostrediach, ktoré umožňujú trochu viac módne dopredu (exponát A: Kožené pantalones; Exponát B: Beazazled Bomber Bunda). Tieto voľné kožené kožené nohavice a bombardovaciu bundu ponúkajú súčasnú alternatívu k ich tradičnejším nohavicovým a blížiacim náprotivkom, zatiaľ čo golierové košele a formálne textílie v celom rozsahu, aby sa ľudia dostatočne zvýšili, aby ľudia poznali, že máte na mysli podnikanie.

Pre tých z vás, ktorí nepracujú v móde, reklamy, alebo podobne, dúfajme, že môžete odvodiť niečo z dnešného príspevku. S trvalým koženým šialencom v móde, dizajnéri pokračovali v používaní kože v kreatívnych spôsoboch, čo umožňuje, aby bol materiál začlenený do dokonca aj najkonzervatívnejších pracovných súborov. Či už je to voľné montážne kožené nohavice, ako ste dnes vidíte, kožená ceruzka sukňa (ako je tento príspevok), kožené panelové plášťové šaty (ako som vystupoval v tomto príspevku), alebo dokonca bllazer s koženým orezaním, môžete sa stať na Kancelária, ak ste premýšľaní o styling kožených prvkov spôsobom, ktorý sa vyrovnajú s vlastným profesionálnym prostredím.

Okrem kože, sme videli veľa bombardérskych bundy v posledných rokoch, z ktorých mnohé môžu urobiť z triedy v práci a dokonca ponúknuť odplatu k zostave blistrom, že môžete mať (určite mať) pestovať (super) unavený. Nechcem hádzať neprimeraný tieň na klasických blejzre, ale ak hľadáte novú alternatívu, pozrite sa na túto bundu (môj obľúbený), táto bunda a táto bunda-tri príklady bundy štýlu bombardéra, ktoré môžete šport V práci bez toho, aby ste sa pozerali a / alebo cítili, že patríte na súpravu Rebelu bez príčiny. A na tej poznámke, šťastný piatok! Zajtra je sobota. ZBLÁZNIŤ SA.

@Maryorton na Instagram …

Šokovať

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *