Aktualizované! makeup pečenia: Rýchle Ako na to

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Strávite dosť hodín na YouTube sleduje odvolanie videoblogy a začnete sa učiť jednu alebo dve veci. (Nie sme posadnutí … my prisahám, že je to všetko v mene výskumu).

Pre začiatok, je tu obrovský zvýraznenie / kopírovacích trend deje ideálne teraz. a za druhé, že tento trend do značnej miery spolieha na utajovaním. a akýkoľvek krása fiend vyplatí ju Epsom soli vie, že skrývanie môže byť ťažké na koži.

Citlivá plocha pod okom je často najtmavší na tvári, a ak ste ešte teenager, jemné linky a vrásky sú ďalšie faktory, ktoré k boju. Tak ako sa odvolania guru zosvetlenie, rozjasnenie a vyhladenie s korektor? Nie je to Internet mágie. Je to módny make-up technika známa ako pečenia.

Make-up na pečenie Technique

Takže, prečo sa to volá pečenia? No, tam sú niektoré make-up vrstiev a nastavenie času, aka doby varenia, ktoré sú zapojené. Toto tajomstvo – rovnako ako veľa ostatných Instagram-známych trendov – vyzerá trochu hlúpo na prvom mieste. ale ak môžete dostať cez práškové záplaty a čakacie doby medzi kroky, môžete byť pri pohľade na bezchybnú maskovacie prácu, ktorá naozaj pomáha tvár pop vo fotografiách a IRL.

Pečenie, krok za krokom

Použite hydratačný krém, očné krémy a primer ako obvykle.
Naneste korektor v jednej vrstve alebo viac, podľa vašich predstáv. pokúsiť pod okom, a trochu na čelo, Amorov lúk a / alebo bradu. Narovnajte je k zamatovým dokonalosti s výberom odvolacieho mixéra, štetcom alebo len prstami.
Vyžmýkame všetky svoje jemné linky a vrásky. Uistite sa, že ste spokojní s výsledkami, pretože je ďalším krokom uzatvára zmluvu.
Zbaliť na prášok. Chytiť našuchorený kefu a vaše obľúbené nastavenia prášok a zakryť všetky svoje skryté oblasti. To je ten, kozmetické technika, kedy ťažká ruka je najlepšie je to o silnou vrstvou pokuty, sypký prášok.
Nechať ho sedieť niekde medzi 10-30 minút.
Ľahko švihnutí preč zostávajúci prášok, ktorý nebol urovnaný do korektora.

Za normálnych okolností ťažká vrstva (y) korektor, vystavujete sa riziku hľadá upečený a pokrčené v krátkej dobe. ale že vrstva prášku vám dáva hladký, kypré lesk.

Váš make-up pečenia Toolkit

Revlon PhotoReady Concealer, $ 5.99, Target

NYX profesionálny make-up HD Dokončovacie Powder, $ 5.99, Target

Reálne Techniky Instapop Face Brush, $ 9,99, Target

Tento príspevok o make-up pečenia bol aktualizovaný v januári 2019.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *