Využitie Pivo: 10 Čo robiť s Leftover Beer

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Väčšina z nás len naliať naše zvyšné pivo dole do drezu. Avšak, existuje celý rad prospešných (a šetrných k životnému prostrediu) spôsobov, ako to dať nechcené pivo použitie.

Skvelé pivné krčahy cez drevený stôl.

10 Použitie piva

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Organická Pest Killer

OK, to znie morbídne, ale slimáci sú arch nemesis organické záhradníka. skôr než lov malé prísavky nadol, rovnako ako prístrešok je soľou (veľmi hrubý sledovať), poskytujú, em v pohode, osviežujúci jeden rovnako ako oni budú aspoň Die Happy. Vezmite pohár (omáčky na špagety pohári alebo niečo podobné s zovretia úst, ktorá neumožní malé množstvo piva vysypať, keď leží na boku), rovnako ako naliať v malom množstve a druhu piva. V záhrade, dať fľašu na svojej strane tak, že ústie je prístupné slimáky.

Prineste vyžaruje späť do Drevený nábytok

Ľahko navlhčite mikrovlákno handričku s plochou piva. Rub opatrne na drevený nábytok.

Odstrániť tie húževnaté škvrny

Nabudúce, až budete rozliať hroznovej šťavy na koberec, skúste tento trik: navlhčite handričku sódu, rovnako ako starostlivo DAB farbeného koberec. potom handričku s svetlé pivo, rovnako ako opakovať proces poklepávaním znečistenú koberec. povrch čistič kobercov pary rýchlo vytiahnuť škvrny, rovnako ako výťah zápachu z koberca.

Gold Polish

Namočte svoje zlaté náhrdelníky, náramky aj prstene v miske piva. eliminovať, rovnako ako lesk suchou handričkou.

Živé Bee Free

Už ste niekedy strávili táborenie výlety alebo barbecue rojili včely? Nie je naša poňatie skvelý čas. skúste tento malý trik: vyplniť niekoľko málo misky alebo kontajnery s pivom, rovnako ako množina po obvode grile alebo kempe. Včely budú priťahované k pivu aj menší záujem o jedlo.

Priniesť ekologický späť do svojho Lawn

Otravné hnedé škvrny na trávniku? naliať trochu piva na tej hnedé plochy, rovnako ako počas niekoľkých dní to zozelenie. Zložky v pive podporovať ekologický rast na.

Robiť pivo Chlieb

S jednou 12 cl piva, rovnako ako mnoho ďalších zložiek, ktoré ste ležiace okolo domu, môžete vykonať jednoduché, vynikajúce pivo chleba. Pozrite sa na tento recept z Allrecipes.com

Hoppy odvolať Liečba

Po umytí vlasov, masáž šálka teplého piva do pokožky hlavy. zabaliť uterák okolo vlasy, rovnako ako nechať ho sedieť hodinu pred oplachovanie.

hnojenie

Jedná sa o vynikajúci využitie všetkých tých pol opitý fľaše zostali po párty! zalejeme ich na svojich domácich rastlín alebo záhradu. Kvasinky je skvelý hnojivo.

Marináda svoj mäso

Pivo robí výbornú marinádu na kuracie, hovädzie mäso alebo morské plody!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *