5 Oblečenie na oslavách, ktoré sa dajú zajtra používať na prácu!

Oslava After Work včera v noci bola báječná, ako aj to, čo ste použili ako oslavné šaty, tiež húpala scénu. Ste však tak v oslavy, ako aj s ohľadom na to, že vám to prinieslo veľa komplimentov, teraz si želáte, aby ste mohli nosiť presne tú istú oslavnú šaty, aby ste mohli pracovať. Povzdych! Skontrolujme niektoré metódy, ako to urobiť, ako aj bez toho, aby ich módne úrady chytili za opätovné nosenie toho, čo ste použili na oslavu včera večer. Skontrolujte ich nápady a tiež ich využívajte.
Ako previesť svoje oslavy na pracovné odevy, ako aj flash vyhlásenie tak elegantné!
Úprimne povedané, zmiešané nápoje a oslavné oblečenie nie je jednoduché na nákup alebo cenovo dostupné. Rovnako ako aj keď by ste mohli nosiť takmer čokoľvek zo svojho šatníka do práce, to isté nie je možné uviesť, keď sa týka používania oslavných odevov. Je to preto, že v práci ste oblečení pre túto prácu; Na oslavách ste oblečení, aby ste vzrušili, ako aj na vyhlásenie, s množstvom očí na vás, aby ste chválili svoj úžasný zmysel pre módu a štýl. Rovnako by boli časy, keď ste chceli, aby ste nemuseli tráviť bombu na oslave oblečenia, pretože okrem osláv možno nebudete môcť nosiť nikde inde, aby pracovali najmä. Poďme prelomiť tento koncept, ako aj úpravu šaty oslavy na neuveriteľne nádherné pracovné oblečenie piatimi spôsobmi, budeme!

1. Ak máte solídne farebné oslave, o ktorých ste verili, že by ste mohli byť použité iba na večierok, všetko, čo vyžaduje, je očarujúca neutrálna tónovaná kabelka pre podnikanie, ako aj presne rovnaké zafarbené topánky. Župan je možné spárovať s veľkým letným kabátom v neutrálnych tónoch, ako aj to by prinieslo múdre kancelársku pozíciu v tom, čo nakoniec nosíte. Váš manažér by bol tiež potešený!

2. Čo by ste si vyrobili s dlhou bielym čipkou a čírymi oslavnými šatami? Noste ju na podujatie, ako aj to, ako ju zasuňte v šatníku, dúfajúc, že mesiace po línii, môžete ju znova nosiť na ďalšiu párty! Nedovoľte, aby sa šaty hnili. To, čo by ste mohli urobiť, je nosiť očarujúce biele dlhé šaty s pevnou farbou olivovej ekologickej obalovej bundy alebo letným plášťom, ako aj celkový vzhľad s neutrálnou kabelkou a pätami v čiernej farbe!

3. Veľa štátu, ktoré nenosia tlačené vrcholy pre prácu, pretože vyzerajú veľmi bezstarostné a vyzerajú, akoby ste sa nachádzali na večierku. Tu je to, čo môžete urobiť, aby ste prerušili túto predstavu- noste tlačenú top s párom priamo nohavíc, legínskych legín alebo pracujúcich pyžamy Chikankari v bezplatných odtieňoch. Zdôraznite si hustý náhrdelník, ako aj visiace náušnice v základných dotykoch, ľahký make-up, ako aj horný uzn pre vlasy- nechajte teraz na svete, aby ste mlčali!

4. Ak sa vám veľmi páči vaša blingy sukňa, prečo ju nosiť iba na večierok. Existuje metóda, ako vychvaľovať vašu oslavu drzý dotyk v pondelok, ktorý uspokojí, a aj použitie vašej sukne s oslavou s ostrým monotónnym tričkom by bolo to najlepšie. Celkovo vzhľad s prírodným make -upom, prepojený cop cop, ako aj nezabudnite, že sa nosia do pracovných županov, ktoré sú spárované s otvorenými pätami pre najmodernejšiu sedemdesiate roky, aby sa Diva Diva hľadal.
[Tiež si prečítajte: Čo sa má nosiť na Homecoming Party]

Aký je váš dôvod, prečo nepoužívať tie očarujúce šaty, top alebo nohavice na prácu? Je to od svojej práce? To už nie je dôvod, pretože sme vám ukázali päť metód o rozkošnom pracovnom oblečení, ktoré boli včera večer Wear Haute Celebration- využívajte svoju kreativitu teraz!
Obrázky Zdroj: pinterest.com, wordpress.com

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *