Ako starý je rovnako starý pre Podkolienky?

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Vážený rozpočtový plán Fashionista,

Ako starý je rovnako stará legíny? Nedávno som zistil, niektoré roztomilé košieľka vrcholy na Kohla, ktorý bude vyzerať vynikajúci s nimi, ale mám pocit, že legíny by sa snažil metódu rovnako tvrdo. Navyše som niesol niekoľko ďalších libier! akýkoľvek typ radu?

Počujete všetky druhy stanovísk hodené o legíny. Nemali by byť nosené ako nohavice. Ľudia z určitého veku by im nenosí. Skutočnosťou je, že legíny sú báječné väčšinou pretože oni sú tak univerzálne, všeobecne príťažlivý, rovnako ako vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií. Všetci chceme byť pohodlné, tak to má zmysel iba!

Vy ste rovnako stará legíny? tu sú pravidlá.

To znamená, že tam sú niektoré základné princípy, ktoré platia pre denné nosenie, a to najmä v prípade, ak chcete ich zložiť bez sekundy veril – rovnako, ako by ste, povedzme, preferovaný džínsy. Takže to, čo je najlepší spôsob, ako nosiť tieto šatníková náležitosti?

zvážiť sezóny

Zoberme si sezónu ako prvý. Legíny sú prírodné jeseň, rovnako ako zimnej sezóne uchádzači, pretože spárovanie tak dobre so základmi chladnom počasí, ako sú dlhé vesty, svetre, ako aj kabáty. Môžete rýchlo vrstvu akýkoľvek typ z nich nad svojimi legíny, vkĺznuť do páru topánok, rovnako ako vzhľad fenomenálny od hlavy až k päte.

Ísť na zostatok

Táto technika je nosiť dlhší siluetu na vrchole vytvoriť určitú rovnováhu. To nielen vizuálne predlžuje postavu, ale aj v sebe skrýva akýkoľvek typ oblastí tela, ktoré sa môžu cítiť nepríjemne predstavenie. majte na pamäti, že legíny prirodzene zodpovedať tvaru vášho!

Ak ste na sebe legíny na jar alebo v lete, vzdušné šaty prepásané v páse je vynikajúcou voľbou, ktorá je ako lichotivé, rovnako ako primerané. Dvojica roztomilý baletné byty dokončí túto oblečenie pekne. Zabrániť niečo rovnako dlhé, alebo sa môže objaviť nebezpečenstvu nevkusný. Niečo, čo spadá pod boky, je tak akurát.

Vždy je tu tunika

Tuniky takisto dopĺňať legíny dobre, pretože ich voľné, uvoľnený silueta kontrasty úplne s uhladenejší fit na dne. V závislosti na dĺžke babydoll, budete môcť vytiahnuť, že off – stačí sa rozhodnúť pre štíhle dĺžku.

Môžete byť zahltení zdanlivo nekonečné možností ponúkaných pri prvej začnú kupovať pre legíny. K dispozícii sú všetky druhy vzorov ponúkaných – z výrezov na metalické, nič nie je tabu. Pre staršie pani, ktorá chce niečo podhodnotené, však, to je najlepšie zvoliť neutrálne odtiene, ktoré bude partnerom aj s existujúcimi položkami vo vašom šatníku. Čierna, sivá, hnedá, rovnako ako námorníctvo, sú všetky zostávajúce voľby.

Pokiaľ chcete vetviť, nemajú vyhýbať niečo so vzorom. Len uistite sa, že nosiť svoje legíny s neutrálnym vrchole, takže človek nemusí zápasiť s ostatnými.

Tak, aby súčet veci do poriadku, odpoveď poďme túto otázku: presne tak, ako starý je rovnako stará legíny? Dámy, neexistuje žiadny vekový limit.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *