Päť úžasných tipov na predaj vašich oblečení na eBay

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Target Missoni Boots za $ 30K. Vintage Chanel Tašky za $ 1,000. Všade, kam sa pozeráte, niekto sa snaží robiť trochu bočné zhoršenie ich módy nájde na eBay. Samozrejme, že tieto vysoké čísla hluk lákavé, avšak viac ako jedna osoba zvýšila obočie na nákladovej značke týchto cieľových missoni topánky.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Takže, ako je to žena, aby urobila trochu peňazí zo všetkých tých báječných módy, že už nechce? No, práve tu je niekoľko trikov k úspechu, pokiaľ ide o eBay. Po prvé, musíte pochopiť svoj produkt, ako aj výskumnú štúdiu minulého predaja podobných produktov na eBay, takže nedostanete svoje nádeje hore. Potom vezmite fantastické obrázky, ako aj predávajúci, ktorý ste vždy chceli pracovať so sebou. Nižšie sú podrobnejšie vysvetlenia našich najlepších piatich tipov na predaj na eBay. Veľa šťastia!

Ako ponúknuť svoje oblečenie na eBay

1. Ponúkame iba fantastické produkty

Opýtajte sa sami seba, “Uviedol by som na to, keby som to videl na eBay?” Nikto nechce tvoje telocvičňa tričko zo strednej školy, ale chcú, že lilly pulitzer šaty ste len raz. Váš výrobok musí byť vo výbornom stave (pokiaľ nie je niečo ako vintage kabelka s určitým nosením, ako aj slzom). Pozrite sa na škvrny, ako aj slzy. Ak sú malé, možno by ste ho mohli ponúknuť, pretože mnohí ľudia sú adept na opravu takýchto vecí, ale budete musieť o tom poznať v popise.

2. Poskytnite jej červené ošetrenie kobercov

Nebudete chodiť po červenom koberci v pokrčený šaty, ktoré ste zdvihli z podlahy. Rovnako ako by ste neboli naklonení kúpiť také šaty. Uistite sa, že váš produkt vyzerá fantasticky pred fotografovaním. Železo. Práčovňa. Dajte ho na záves. Čokoľvek musíte urobiť, aby ste ho nosili sami, to je presne to, ako by sa mal pozrieť na obrázok.

3. Urobte si úžasný obrázok

Dostanem, že ste s najväčšou pravdepodobnosťou nie je odborníkom. Nie som však ani, že ma nezastavuje z implementácie niekoľkých trikov obchodu zakaždým, keď ponúkam na eBay. Vezmite si fotografiu svojho produktu počas dňa s veľkým množstvom svetlého, prirodzeného svetla. Blesk môže skresliť farbu vášho produktu, takže cieľom je to najjasnejšia oblasť vo vašej domácnosti. Tiež sa uistite, že ste ho brať na bielom pozadí, takže sa zameriava na výrobok, ktorý sa snažíte predať.

4. Interakcia s kupujúcimi okamžite

Typicky máte asi päť dní pre aukciu na beh na eBay. Počas tejto doby skontrolujte často správy eBay. Kupujúci vás môže požiadať o viac informácií o veľkosti alebo stave. Ak majú záujem o to, aby požiadali o otázku, majú záujem, aby si ho kúpili. Uistite sa, že im poskytnete záujem, ktorý si zaslúžia.

5. Rýchla loď

Keď nakoniec ponúkate položku, je to naozaj vzrušujúce. Avšak, predtým Preprava produktu čo najrýchlejšie zabezpečí šťastný zákazník. Oveľa lepšie ratingy, ktoré dostanete, tým viac šťastia budete predávať na eBay, ako čas pokračuje. Nepodarilo sa, že si nepamätáte, aby ste hodnotili svojho kupujúceho!

Niekoľko ďalších tipov …

Ukončiť aukciu cez víkendy, ako aj večery. Uistite sa, že vaša aukcia končí v sobotu alebo v nedeľu, aby vám pomohol získať najvyššie náklady pre vaše položky. Pondelok počas dňa je tiež ešte jeden fantastický čas až do konca chytiť uchádzača pri zamestnaní.
Buď úprimný. Pri popise vašich položiek presne vysvetlite akýkoľvek typ chýb, škvŕn, atď. Byť úprimný pomôže rozvíjať vaše zastúpenie ako predávajúceho.
Získať účet PayPal. Paypal je on-line zmenáreň systém vlastnený eBay. Umožňuje rýchle, jednoduché bezrizikovej transakcií medzi kupujúcimi aj predávajúcimi. Paypal účtuje malý poplatok za spracovanie transakcií.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *