Sme hot na pätách nad tým, čo títo prominentnej módne idiómy, rovnako ako frázy naznačujú

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Neexistuje obchádza problém: nás dámy v THF sa vždy horúci na päty neuveriteľných dohody, pripravený šatka up čo to urobí s nami vyzerajú roztomilo ako tlačidlo. Hej, počkaj, to ja, alebo sú tam veľké množstvo fráz oblečenie súvisiace tu deje? Gombíky, sukne, podpätky. . . hmmm. len pre zábavu, sme sa rozhodli, že sa lopatka o pôvode niektorých typických módnych štýlov, rovnako ako frázy. Tu je lowdown.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čo nejakým spôsobom idiómy Mean

Sukne problematike

Wow, niektoré z týchto slov pôvodu vecí dostane ťažký (Viking invázie, ako aj jazyk staré nórčine). Uff. Zrátané a podčiarknuté: “sukne” začal objavovať v angličtine okolo roku 1300 (veľmi pre-Target), čo je doba, kedy sa obec hranice označované ako “okrajové”. ľudia často cestoval týchto predmestí namiesto odovzdania priamo s mestom, aby sa zabránilo trápne alebo nepríjemné situácie (niečo ako presne tak, ako riadim len preto, aby sa zabránilo šialenstvo v konkrétnych auto parkoviskách). Taká závažná informácia, že jo? Hej, ja len chcel povedať, “I”m nebude obchádzať problém-mám rád veľa.”

Hot na päty

Každý, kto ma pozná, je dobre vedomý, že som blázon do päty. Nabudúce som prekĺznuť svoju podrážku do Bandolino pumpy keď budem veriť tejto hry, kde ľudia robia navzájom predpoklad miesto niečoho s “ste otepľuje. . . horúce “záchytné body. Avšak nulovania na niečo má čo robiť s (Premeňte svoj zrak, vegetariánov) odporúčanie lov, kde psy sú vlastne na päty ich koristi, v prenasledovania večera (ktoré tiež vyvinulo k “otepľuje” výraz v náleze -The-objekt hra). Wow, kto vie?

Klobúk dolu pred vami

Ach, dostal podporu? skórovať neuveriteľný nález vo svojom obľúbenom obchode? No, “Klobúk dolu pred vami” za úlohu dobre. Vzlietajúci alebo sklápacie klobúk preukazuje úctu alebo schválenia, spoločnosťou časov ľudia používajú túto frázu ponúknuť Congrats tak veľký.

Roztomilý ako tlačítko

Ja som často premýšľal o tomto. Myslím, že mačiatka (kričať do môjho 7 mesiac staré mourek, mango), tak áno. Bábätká, samozrejme. Avšak to, čo je tak osobitného na tlačidlo, ktoré robí to roztomilé? Nevidím obrázky tlačidiel kolujúcich na Facebooku s voľby “ako”, ak je to roztomilé. Aj odbočiť. Každopádne, vyzerá to, že výraz pochádza z konceptu, že malý roztomilý = (ah, späť do mačiatok, rovnako ako deti znova). K dispozícii je tiež informácie o plávajúce okolo, že to nemá nič spoločné s oblečením tlačidlami, ale namiesto toho kvety volal “bakalársku tlačidlo.” Hovorí sa, že bud bol považovaný roztomilý, rovnako ako dobre, zvyšok je história.

Lietanie podľa sídla zdravotníckeho nohavíc

Vďaka bohu za technológiu. Späť v deň, než lietadlá mali kontrolné systémy fantázie, piloti zvyčajne reagoval na reakciu lietadla na základe spätnej väzby sa cíti (si to) zo sídla svojich nohavíc (najväčší bodu dostať do kontaktu s osobou, ktorá mala s rovinou) , Vážne. No, musíme sa dohodnúť. . . aspoň pokiaľ ide o módu. V závislosti na tom, kde ideme, je to všetko o nohavice.

Utiahnuť niečí pás

Mmmm. . . vyvediem pečené zemiaky, rovnako ako koláč (alebo nie). Pôvod tohto pásového súvisiace módne idiom má veľa čo do činenia s jedlom, rovnako ako nedostatok nej počas vynikajúce depresie. Lúpanie up (dostaneme sa k tomu jeden neskôr) potraviny znamenalo mať dobré jedlo “pod ich pásom.” Hladnejší, a v dôsledku toho tenšie ľudia “uťahujú opasky,” na cieľ modifikácií okolnosti v ich prospech.

šál Up

Oh, najjemnejšie z podrážok,

Čo sa dvíha svoj odvolania veľkom detaile?

Prečo,, Tis päte nie je pochýb. . .

A vždy najkrajšie počas polnočnej predaj.

OK, som úplne vymyslel. Avšak realita je, môže to byť z Shakespearovské pôvodu. Koncept lúpanie niečo hore (či už je to topánka na predaj alebo morčacie tanier) pochádza z Macbeth: “No tak, Seeling noc, šatka sa súťažných oko úbohé deň. . . “Zdá sa, že,šála up’chtěl rýchlo zakryť niečo hore, kým nezmizol z dohľadu (alebo pamäte), ako aj nadobro preč. Hmmm. Niečo ako presne tak, ako nás módy majú talent pre vyprázdňovanie predajní oddelenie police.

Dobre, dámy, akýkoľvek druh ďalších zaujímavých viet, rovnako ako módnych štýlov, ktoré knock ponožky off?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *