Computers Arts Collection Zv. 1 – Graphic Design

Zbierka počítačových umení je úplne nová ročná séria šiestich podrobných sprievodcov pochádzajúcich od autorov počítačového umenia a prvý zväzok – zameranie sa okolo grafického dizajnu – sa predáva v Spojenom kráľovstve. Nenechajte sa zmiasť lesklým knihou pre konferenčný stolík – je to oveľa viac a potom niektoré.
Sprievodca 224 strán smeruje do podrobností o inšpiratívnej grafike z celého sveta – v sekcii Folio, najnovšie estetické trendy – v časti Trend Report, Service Strana Graphic Studios – v sekcii priemyselného zamerania, proces tvorby – Sekcia Studio Project, aké sú najlepšie grafické štúdiá na svete – v sekcii procesov, rozhovory – v tomto čísle Angus Hyland. Pridajte k oveľa oveľa potrebnejším informáciám o najlepších svetových dizajnérskych mestách, ktoré sú uvedené pod mikroskop v sekcii Global Design, odporúčania od popredných dizajnérov v sekcii budúci Problém, ktorý vás povzbudzuje, aby ste sa s nimi spojili.
Je to nepochybne široká škála zdrojov, ktoré sa stanú kapitálom v akejkoľvek polici pre umelecké štúdio pre pomoc a podporu. Máte online vzorkovač časopisu Graphic Design Magazine, kde nájdete ďalšie podrobnosti o aktuálnom vydaní tu.
Computers Arts Collection Zv. 1 – grafický dizajn
Zbierka počítačového umenia – Zbierka Arts Grafic Design Essuecomputter Arts – Zbierka grafického dizajnu Esucomputer

0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *