Spring Print Mix

Dnešný druh druhého pohľadu v trojdielnej jarnej sérii, ktorú robím so svojimi kamarátmi v Boden! Nič sa necíti viac ako jar ako jasné farby, ako aj trochu zmiešanej akcie, ako aj tento vzhľad určite kontroluje všetky tieto políčka.

Ako ste možno uhádli z tohto príspevku s tromi rôznymi metódami, ktoré upravujú tradičné pruhované tričko, nosím týchto prísaviek po celý rok ako blázon. Z tohto dôvodu bol môj šatník v určenej požiadavke na čerstvú verziu, ako aj toto pruhované kúzlo z Bodenu mohlo práve zasiahnuť moje predchádzajúce preferované z prvého prostredia v zostave pruhovaných odpalísk, ktoré zdobili moju skriňu. So ideálnym BoatNeck, ktorý je posilnený grosgrainovou stuhou, takže sa po jednom umývaní neroztiahne. Bez škytavky.

Pokiaľ ide o sukňu, zvyčajne som hlupák pre čokoľvek, čo by sa týkalo všetkého, čo periwinkle alebo námornícky modrý, takže ma táto tlač prirodzene prinútila napeniť v ústach. Dodáva sa tiež v troch ďalších výtlačkoch, ktoré si zaslúžia Swoon, okrem malých a vysokých možností (ako mnoho odevov Boden’s Clothing), čo je celkový menič hier pre tých z nás s #TallGirlProblems. Musím tiež tvrdiť, že silueta A-line tohto kúzla je osviežujúcou striedavou strihom sukne s ceruzkou, ktorá dominuje môjmu arzenálu sukní pripravených na kanceláriu.

Mmmmk Sme pripravení hovoriť o bytoch? Myslím … lastúry? špicaté špičky? Šesť ideálnych farebných možností? Bol by som pripravený zažiť s neprimeranou úrovňou bolesti, len aby som nosil tieto cuties, ale dochádza k tomu, že boli veľmi pohodlní z netopiera. Čo ešte môžem povedať? Nenechávajú moje nohy.

Zostaňte naladení na tretí pohľad v pondelok, ako aj na moje tri životné štýlové triky pre prechodné dresingy túto jar, ako aj leto. Medzitým prajem fantastický víkend!

P.S. Zaregistrujte sa tu pre Newsette – úžasný každodenný zdroj štýlu, ako aj motivácia poskytla najlepšiu doručenú poštu – kde sa budem podeliť o svoju rannú rutinu v pondelok ráno!

Sukňa: C/O Boden | Košeľa: C/O Boden | Sveter: C/O Boden | Byty: C/O Boden | Taška: C/O Boden | Náhrdelník: Melinda Maria | Náramok: Monica Vinader | Náušnice: Mejuri (podobné tu aj tu) Pery: NARS (bansar)

< >

Toto publikovanie bolo vytvorené v spolupráci s Bodenom.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *