Anna Buruma! Paging Anna Buruma!

Dilly nedávno uverejnil komentár k vplyvu, že V & A práve nedávno držal Liberty Archivist Anna Buruma, ktorý hovoril o histórii tohto podniku, ako aj ich návrhov.

Netreba dodávať, že som bol len rozbitý, že som to vynechal (vynechanie stranou, že na výlet z Chicagu do Londýna na dvojhodinovú akciu by mi neboli veľmi ekologicky zodpovední zo mňa). Dostal som však, aby som veril – niekto, kto číta tento blog, musí sa dostať do kontaktu s informáciami pre pani Buruma, áno? Rovnako ako keby sme sa spýtali veľmi pekne, nemyslíš, že by som rád urobil Q & A s nami?

Masívne množstvo prehliadania sa nepodarilo zmeniť a dostať sa do kontaktu s e-mailom (myslím, že môžem * len telefón zavolať obchod, avšak to vyzerá tak dvadsiateho storočia). Ak v skutočnosti každý jednotlivec pochopí pani Buruma, ako aj by mohla ovplyvniť úvod, bol by som veľmi, veľmi vďačný. Rovnako ako medzitým by ste mohli zanechať obavy, ktoré by ste chceli spýtať v komentároch, len v situácii …

[Tkanina je Liberty Mauverina, z Ebay Seller Laluthan.]

Aktualizácia: Vymenil som e-maily s pani Buruma, ako aj ona je pripravená na rozhovor … Prosím, nechajte akýkoľvek typ obáv, ktoré by ste chceli, aby som sa pýtal na pripomienky! Vďaka toľko, aby sme nás v kontakte!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

V Liberty na Saynovmer 3, 2008
Ako reagovať na Criticismiril 18, 2008
Nejasné otázky, odpovedali na vaguelyjuly 1, 2008

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *