Súčasné trendy: Dizajn a ilustrácia akvarelu

Nicky Laatz Design a ilustrácia
Nie som si istý, ako ste oboznámení s dizajnérom a ilustrátorom, ktorého sa tu chystám predstaviť, ale myslím, že v určitom okamihu musím naraziť na jej písma alebo grafiku akvarelu. To znamená, že ak ste aktívnym členom v komunite dizajnu, ale aj klientom, ktorý najmenej raz potreboval písmo skriptu.
Je super hviezdou na kreatívnom trhu, s neustálymi produktmi na domovskej stránke stránky a pozitívnou spätnou väzbou od používateľov, ktorí sú vždy tak spokojní s tým, čo vydáva. A je tu jedno jednoduché vysvetlenie: Úprimne miluje všetko, čo robí, a to je jej jediný kompas. Čo odporúča všetkým ctižiadostivým dizajnérom.
Volá sa Nicky Laatz, ona je z Južnej Afriky a jej mantrou je nikdy nezmeniť nižšie, ako to, na čo skutočne milujete a ste hrdí. Buďte dôslední a držte sa na tom, aj keď vám to najskôr neprináša tisíce dolárov.

Od mladého veku sa jej páčilo umenie, ale nikdy ho nevykonávala profesionálne a ako dospelý nesledoval žiadnu umeleckú školu. To by znamenalo, že by sme boli nútení praktizovať a experimentovať s vecami, ktoré nechcela. Takže nechala k nej prichádzať umenie – najprv sa vyhodila do kódovania HTLM, potom webdizajom, nasledovaný dizajnom loga a nakoniec ilustráciou a výtlačkami. A robí to už 15 rokov, takže nedochádza k úspechu v noci.

Postupne sa oslobodila od reštriktívnej práce klientov a robila stále viac toho, čo milovala, podľa svojich vlastných podmienok a pridala ich do svojho kreatívneho obchodu na trhu. Skutočnosť, že stránka veľmi podporuje kreatívy s osobným prístupom, sa cítila ešte pohodlnejšie s celým zážitkom.
Verí, že ktokoľvek, kto má talent pre digitálne umenie, sa môže vyvíjať, spokojne a cítiť sa skutočne odmenený za svoje úsilie, ak využíva internet na učenie sa, precvičenie a pridanie tohto osobného dotyku k svojej práci. Je skutočnou inšpiráciou pre ctižiadostivého digitálneho dizajnéra a môžete vidieť, že sami si prečítam článok, ktorý prispela na blogu Creative Market. Mohlo by vás to ušetriť z bloku dizajnéra alebo dokonca vyhorenia.

A teraz sú tu niektoré z jej veľmi úspešných produktov, ktoré predáva vo svojom obchode, vytvorené s týmto odhodlaním, ktoré som práve spomenul vyššie, na ktoré väčšina dizajnérov zabudne zvyčajne ako nie.

Zvládané písma Fontbox je jej najnovší produkt, ktorý už vyberal tím kreatívneho trhu.

A ako bonus môžete získať aj bezplatné písmo, ktoré často ponúka svojmu lojálnemu sledovaniu. Nezabudnite sa pozrieť na všetko na jej Instagrame – obsah vás fascinuje:

0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *