Hľadať.

Viete, minulý týždeň, ako sme hovorili o našich ideálnych Oscar šatách? Myslím, že (vďaka Helenovi, ktorý mi poslal odkaz na túto stránku) som našiel moju.

Nebolo by to senzačné v skutočnej granátovej červenej, s Antique Garnet šperky (alebo, samozrejme, jeden masívny Ruby pripnutý ideálny v najhlbšom bode výstrihu)? Bolo by tiež úžasné v pucci-esque tlači, pre maximálnu šialenstvo. A samozrejme, dal by som vrecká do nej.

Z niekoľkých dôvodov to ešte nie som nedostatok. Pre jedného, ​​je tu lepšia ako priemerná šanca, že v nákupe byť očarujúcou pohybovou hviezdou, ktorá sa zúčastňuje na Oscaroch, musím byť aspoň veľkosť alebo dva menšie ako som teraz. Takže teraz nie je žiadny bod, v mojej skutočnej veľkosti. (Ha.) Ďalším je to, že je to $ 32, čo je pre mňa príliš veľa, aby som zaplatil teoretické šaty pre teoretickú udalosť, bez ohľadu na to, ako je to úžasné.

Stránka, papierové psovody, je všeobecne magazín-a-tlačil efeméry stránky, ale majú tony vzorov dizajnérov vótu, väčšinou z 60. rokov. Oni * len * predávajú dizajnérov.

Jediné, čo sa mi nepáči, je, ako fotografický model vyzerá, ako keby ona práve upustil nejaký popcorn v jej štiepení a nie je si istý, ako sa to dostane. Nechali vám jesť popcorn na Oscary?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Strach z obavy z Farchuremay 1, 2008
Päť vecí, ktoré nikdy nedostanem opätovné pripomienky 24, 2006with 40 komentárov
V poriadku, tu sú karty.JUNE 27, 2006

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *