Ďalšia fráž Grainline

Urobil som rozhodnutie, že pre Wintertime 2017-2018 skutočne chcem šatávať ako zarastený troj-rok-starý v a-line šaty, ako aj jasné pančuchy, takže som urobil dve a oveľa viac zrnitých lúčov, aby mi s týmto cieľom pomohol. Tu je jeden z nich:

Materiál je z nemeckého Etsy predávajúceho, ktorý sa zdá, že má veľké ponuky, ako aj veľké ponuky tlačových poťahov. Je to stredne hmotnosť, rovnako ako očarujúce, rovnako ako mäkké na vnútornej strane, ale po mimoriadne bitovom nose si začnem si všimnúť trochu pillovania; Našťastie je vzor taký hektický, že ho to skrýva.

Tu je lepší pohľad na tkaninu, plus trochu konečníka výstrihu:

Urobil som rozhodnutie urobiť kontrastné potrubie (len rutinné Wright’s) na prednom vreckovom šve na to, aby sa ten sevesline pop:

Zodpovedajúce tento šev je metóda oveľa jednoduchšie, ak budete využívať žiadosť pásku, ako aj zhrnutie z niekoľkých palcov pod švom. Potom môžete skontrolovať, aby ste sa uistili, že je zhodný, než sa vrátite, ako aj prešívanie celého predného švu pre reálne.

Nevykonal som vynikajúcu úlohu, ktorým sa hem zaoberal (je to wobbly v častiach), ale s dvojlôžkovým šitím, rovnako ako non-ravelový materiál, všetko, čo som musel urobiť, bol orezaný prebytok, ako aj čokoľvek, čo bolo v poriadku :

Tu je zadný stredový šev, kde môžete s najväčšou pravdepodobnosťou vidieť malý kúsok pillovania:

Znížím veľkosť 10 v predchádzajúcich verziách, ktoré som urobil, ako aj v materiáloch bez úseku boli trochu tesné v Armscye; Pre túto verziu som znížil 12 na ramene, zúženie na 10 tesne nad šve na Pocketline, rovnako ako to, že mi poskytol pridanú jednoduchosť, ktorú som dúfal. (Tento materiál má v podstate žiadny úsek, takže skončil byť veľkým testom dimenzovania.)

Pravdepodobne som urobil zborovú linku vo verzii bez rukávov v čiernej mikine plete, aby som nosil ako jumper, ale nie som mimoriadne potešený, že verzia – materiál, ktorý som objavil, je trochu tak dobre lesklý, ako aj polyestery, ako aj samo Prvýkrát som ho použil, s sivými tričkámi, rovnako ako sivé legíny, som sa cítil ako postulánt v kúpa v kúpaoch inšpirovaných oblastiach inšpirovaných mníškami. (Čo nie je zlým pocitom, aby ste si boli istí, však nebolo naozaj estetikum.)

Akonáhle budete mať rytmus dole tento šaty je smiešne jednoduché, rovnako ako rýchlo šiť, dokonca za predpokladu, potrubia, predpätie výstrihové orezanie, výmene pre dvojitú ihlu, atď. Najťažšia časť objavuje vhodne hrubé, stabilné plety! (Odporúčania Vitajte!) Ak ste menej netrpezliví, než som mimoriadne navrhnúť buď nákup osobne, alebo objednať vzorkovníkov pred spáchaním; Mám pár kusov v mojom zásobe ideálne teraz, keď som si kúpil rovnako Rashly, rovnako ako bude musieť objavovať alternatívne vzory pre … budem robiť niekoľko v tkaných materiáloch (pravdepodobne flanel), ale pletené sú tak pohodlné !

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Najlepšie lietadlo dressoctoble 29, 2017in “erin_sewing”
Duro Juniorjuly 14, 2008
Môže tiež skočiť (er) 29. mája, 2021in “pruhy”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *