Teraz je to skôr ako …

, takže je to z nového katalógu Garnet Hill, z ktorého si kúpim niečo raz za tri alebo tak rokov, a od ktorých dostanem katalóg zhruba každé tri týždne. (Naozaj, naozaj potrebujem vystúpiť z nejakého mailingových zoznamov.)

Ale je to tiež tá vec, o ktorej premýšľam o páde (viac na tom Anon, ak “Anon” máte na mysli “za pár dní, alebo možno budúci týždeň”). Hlboko tónovaná kvetinová tlač, ktorá je schopná nosiť samostatne alebo s kardiganom do začiatku októbra, a potom hneď cez november s pančuchami (aj keď sa mi nepáči čierne pančuchy, ktoré s tým ukazujú, by som chcel maroon alebo a Hlboká ruža, alebo možno dokonca ťava, okrem toho, keď nosím ťava-farebné pančuchy si myslím, že niekto, niekde, bude myslieť, že mám veľmi, veľmi zvláštny opálenie).

To by bolo rozkošné s mobankami, a tiež s grannyish členkovými topánkami, a dokonca aj s omáčkou-up oxfords, a flamboyntly gorgeous s hnedým semišom trojštvrtin-dĺžka po ňom hodil. (Kabát, ktorý som práve stalo, náhodne. A čo nenosím takmer tak často, ako by som mal, pretože nemá žiadne vrecká, bohužiaľ.)

Kliknutím na obrázok navštívite stránku Garnet Hill; Myslím, že je to asi 138 dolárov, plus poštovné. Je k dispozícii až do 18 (alebo do 14 drobných).

Niekoľko vecí upratovania: Premýšľam o prepracovaní blogu a možno – možno hovorím – sťahujem sa na WordPress. Má niekto nejaké návrhy? Myslím si, že by to bol projekt LOOOG-TERMANY, takže neočakávajte, že budúci týždeň vidieť nový dizajn.

Tiež som zmeškal robiť čokoľvek pre september, čo si myslím, že sme sa predbežne rozhodli, že by boli medzinárodné šaty (to znamená deň pre šaty po celom svete, nie “medzinárodné šaty” čokoľvek, čo je). Takže si myslím, že by sme mali vyhlásiť 15. septembra “Medzinárodné nosenie šaty (pozorované)”. Čo si myslíte? (Včera som nosil šaty a zajtra vám ukážem obrázok.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Aj keď premýšľam o pád módne časopisyAUGUST 31, 2010WITH 27 KOMENTÁRE
Boden, Boden, Bodenoctober 18, 2007
Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *