Shear Genius: Päť najlepších vlasový styling výrobky

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Výberom ideálne vlasov stylingový prípravok absolútne trvá trochu pokusov a omylov. Často to trvá mesiace dostať na kĺb týchto horúce vojne alebo jednoducho rozhodnúť o svojej obľúbenej značke. Musíte tiež zvážiť váš typ vlasov, vlasy zdravie a osobný štýl preferencie. Jo, a sme spomenúť, že počasie hrá veľkú úlohu pri tvarovaní účesu príliš?

Tento príspevok sa môže skladať z affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

V týchto dňoch, celebrity a ďalšie módne ikony nahrádzajú vzhľad plochým žehliť z uplynulého desaťročia s vlasmi, ktorá má pohyb a vyzerá lesklé a zdravé. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, sme zhromaždili päť veľkých vlasy stylingové prípravky ukázať. A sú to práve najlepšie, keď si chcete vyskúšať niečo nové, bez porušenia banky sa domnieva, že všetci sú pod $ 20 a väčšina z nich do $ 10.

Najlepšie, cenovo dostupné produkty vlasový styling

1. Garnier Fructis štýl Curl Construct Mousse

Prečo je to úžasné: S tonou nových vlasových trendov von (? Suchý šampón nikomu), je ľahké zabudnúť na staré klasiky, napríklad penou. Toto je úžasné, pretože posilňuje krútia a eliminuje krepovateniu v rovnakom čase. Je to aj pod $ 5 až trvá niekoľko mesiacov.

Kde na to: $ 4,29 z Drugstore.com

2. Bylinné Esencia nastavenie Me Up Spray Gel

Prečo je to úžasné: Jedným zo základných slovo – “spray”. Preč sú dni stláčanie lepivý gél vo svojich rukách a snaží sa urobiť niečo svojho lôžka hlavy. To môže pojme všetku silu gélu bez neporiadku. Len sprej na vlasy a používať svoje ruky k tomu tvaru pomoci do štýlu, ktorý chcete pre daný deň.

Kde na to: $ 8,63 z Amazónie

3. Scunci No slip Grip Bobby kolíky

Prečo je to úžasné: So všetkými pozoruhodné nástroje a technológie tam, budete si myslieť, sponkami nebude robiť “5 najlepších” cut. Ale skúste styling vlasov bez nich. Tieto malé drahokamy schovať vo vlasoch a zastrčil, pripnúť a umožňuje svoj účes na posledný celý deň.

Kde na to: $ 3,99 z Amazónie

4. Conair Okamžité teplo horúci Brush

Prečo je to úžasné: Kedykoľvek počujeme, že nový produkt nám môže ušetriť čas, môžeme okamžite chcieť vedieť oveľa viac o tom. Tento konkrétny kefa je víťaz. Funguje to ako obyčajný okrúhla kefa s výnimkou to zahreje. Takže si môžete urobiť kadere a vyhladiť slučky ostali zo spania vo svojom chvosta naraz.

Kde na to: $ 18.99 na Amazon

5. Conaire Mega Kosačky záchytných valcov

Prečo je to úžasné: Uvedenie teplo na vlasy každý deň naozaj nie je ideálny pre zdravie vlasov, čo je dôvod, prečo máme radi tieto extra veľké natáčky. Oni vrátiť do vlasov a nepotrebujú žiadne kolíky alebo klipy držať v. Jesť raňajkách v nich. Prebudiť svoje spolubývajúci. Potom, po hodine alebo tak, sprej s lakom na vlasy a zobrať ich von skôr, než sa vydáte do práce. Zamilujete si prírodné vlny, ktoré vytvárajú vo vlasoch.

Kde na to: $ 8,99 na Amazonu

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *