Do 100 dolárov 5: Červené šaty na oči

Šaty: H&M | Bow Sandals: Sudini | Bucket Bag: Úroveň ulíc | Náušnice uzlov: Tory Burch | Slnečné okuliare: Sonix

< >

Aby som ukončil svoju sériu pod 100 dolárov a odštartoval dnes víkend, som nadšený, že sa môžem podeliť o tieto klasické, jednoduché a ľahké šaty na červené oči (ktoré sa tiež dodávajú aj v najkrajšej bielej verzii!). Zatiaľ čo Eyelet toto leto #TRENDENE VEĽKÉ, Toto je druh nadčasovej ženskej šaty, ktorú budete nosiť leto po lete a za cenových plachtov vo výške 100 dolárov, jednoducho sa to nezlepšuje.

Ak ste, rovnako ako ja, ste sa v poslednej dobe bingovali na kúskoch očných očí, tu je niekoľko obľúbených pod 100 dolárov od šaty, blúzky, po PJ!

< >

Tieto čierne sandále z posúvacieho luku sa opakovali celé leto a sú také pohodlné, kúpil som ich aj v zlate. Možno si pamätáte, keď sa obe verzie opakujú počas mojich 30 šiat v sérii 30 dní a oni boli naďalej mojou dlhou sezónou. Nielenže sú mimoriadne pohodlné, ale detaily prove a zlaté päty z nich robia niektoré z najuniverzálnejších sandálov, ktoré vlastním. Obliekajte ich, obliekajte si ich – existuje len málo miest, ktoré vás tieto deti nemôžu vziať.

Obrovské poďakovanie všetkým, ktorí tento týždeň nasledovali spolu s mojou sériou do 100 dolárov. Bolo to také zábavné zdieľať všetky tieto cenovo dostupné obľúbené položky. Ak ste ich nekontrolovali, môžete vidieť všetky moje správy pod 100 dolárov tu, tu a tu a zostaňte naladení na viac! Určite z toho urobím opakujúcu sa sériu !!

Maj pekný víkend! xx

Šaty na oči: H&M | Bow Sandals: Sudini | Bucket Bag: Úroveň ulíc | Náušnice uzlov: Tory Burch | Slnečné okuliare: Sonix

< >

Pozrite sa na zvyšok série pod 100 dolárov tu:
Deň 1: Kožená bunda + biele zúžené nohavice

Deň 2: Klasické čierne plášťové šaty

Deň 3: Gingham ceruzka sukne + blúzka rukávu zvonu

Deň 4: skladaná midi sukňa + blúzka s jedným ramenom

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *