Polka Dots znemožňujú zlé nálady

, mal by som sa s najväčšou pravdepodobnosťou začať ospravedlňovať za to, že sa toto leto hovorím o Polka bodky … to by však bolo úplne nezmyselné. Nemôžem sa zastaviť, nezastaví sa.

Dodajte tuhé farby deň voľna, ako aj potešenie so mnou na okamih v bodkách – Polka. Vyniká konkrétny odev, rovnako ako to len nenaznačujem ľuďom, ktorí prechádzajú okolo chodníka, naznačujem vám tiež. Niektoré vzhľady majú zmysel pre špecialitu, ktorá dokáže priniesť celú vašu náladu a výhľad. Nemôžem uveriť oveľa lepšiemu príkladu ako vrchol plodín, ako aj sukňu Midi, ktorú tu idem. (Dobre, určite nepočítam šaty na svadobné udalosti a ako také, avšak zistíte.)

Lisa Marie Fernandezdiana dvojradová vyšívaná

Lisa Marie Fernandezdiana vyšívaná punka-dot bielizeň midi sukňa

V podstate prosil, aby som bol spárovaný s ostrým klobúkom, ako aj s pätou Chanel. Silná červená pera nikdy neublížila – vôbec. Toto tlačené párovanie je oveľa viac ako len niečo, čo sa dá nosiť na deň, je to nálada. Nepozeráte sa na tento odev, ako sa presne pýtate sami seba, ako sa cítim – máte pocit, že sa cítim úžasne, akoby som práve vyšiel z Celine Dion show, ako aj neskôr, Celine, ako aj ja urobili plány na to, aby ste mali spánok, ako aj vlasy ostatných. Na základe pozitivity budem mať v tomto oblečení skvelý deň, príď peklo alebo vlhkosť.

Zatiaľ čo Polka Dots sú skutočnou hviezdou a tiež prinášajú dopad z tohto oblečenia, tiež verím, že tento vzhľad môžete vyrobiť sami s akýmkoľvek typom zodpovednej sady, najmä keď ho dobre vybavíte. Zodpovedajúce momenty na vrchole a dno dostali niekde zlú dôveryhodnosť tejto metódy (mám pocit, že by to malo veľa skončiť s filmami z 80. rokov), ale dúfame, že tento vzhľad spôsobuje, že sa hlavným pokrokom zvyšuje ich PR.
Chápem, že je príťažlivé zachrániť tieto radostné momenty štýlu na špeciálne dni – ale možno nie? Keď nabudúce budete vyžadovať trochu optimizmu, pochopte, že s najväčšou pravdepodobnosťou visí vo vašej skrini.

Plodina: Lisa Marie Fernandez | Midi Sukňa: Lisa Marie Fernandez | Topánky: Chanel (podobné cenovo dostupné striedanie tu) | Bolero Hat: Janessa Leone | Taška: Prada (cenovo dostupná striedanie tu) | Slnečné okuliare: Le Specs | Pery: NARS Pigment (American Woman)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *