Oslavujeme Moon Landing 50. výročie s týmito tričkami na svetovom tričkách NASA

Toto leto je preťažené udalosťami s tematikou, pretože si ctia úplne prvé kroky ľudstva, ktoré urobili na Mesiaci, Neil Armstrong ako Rovnako ako Buzz Aldrin. Takže tričká NASA TEE sú určite hitom pre národ.
16. júla 1969 tím Apollo 11 NASA predstavil odvážne dobrodružstvo. O štyri dni neskôr, 20. júla, Armstrong a Aldrin pristáli na lunárnom povrchu malú vesmírnu loď. Zasadili svoje topánky do zeme spolu s americkou vlajkou. Zdá sa, že táto operácia predstavovala USA, ktoré dosiahli zdanlivo nemožný cieľ. Taktiež predstavuje USA ako svetový líder v oblasti vedy, ako aj technológie.
Preto, o päťdesiat rokov neskôr, si svet pamätá na historický cieľ, ako aj na jeho vplyv na spoločnosť, ako aj na vedu. Inštitúcie po celej krajine organizujú podujatia zdôrazňujúce úplne prvé lunárne pristátie. Uložte teda dátum vo svojich kalendároch! Ešte viac, nebojte sa, pre odpalisko. Máme nejaké úžasné tipy, od nášho dlhoročného priateľa DBH.
Kolekcia tričiek NASA TEE od DBH

Udalosti NASA, ako aj prejavy
24. júla – Návštevník Kennedy Area Center, podujatie „Splashdown“ Floridaa v Rocket Garden, bude znamenať 50. výročie návratu posádky Apollo 11.
Júl 2019-Centrum oblasti NASA v Houston v Houstonluar Jubilee Celebration: Area Center NASA Houston usporiada podujatia Apollo s tematikou Apollo v prípade 50. výročia Lunar Landing Apollo 11.
Nové dlhodobé výstavy-Virginia Air, ako aj oficiálne návštevnícke centrum Area Center pre NASA Langley, Hampton, Virginiabe Astronaut/Apollo 50.: Tento interaktívny displej ukazuje históriu, ako aj budúcnosť lunárneho prieskumu, ako aj misie Moon.
1. júla – 31. júla – Exploratorium, San Franciscomusueum of the Moon: Masívna, fotorealistická socha mesiaca zameraná na každý útes, ako aj kráter bude na obrazovke za mesiac.
14. júla – 5. januára 2020 – Národná galéria umenia, Washington, D.C.By Svetlo Mesiaca: storočie lunárnych fotografií: Tento nepretržitý displej oslávi 50. výročie Apolla 11 s zbierkou lunárnej fotografie, okrem fotografií Vyrobené Armstrongom a Aldrinom počas ich lunárnej exkurzie.
7. júla-27. novembra-Harvardské múzeum prírodných dejín, Cambridge, Massachusettscosmic Origins: Nové mini-výstavné vystavenie, ktoré sa nachádza v sekcii planetárnej vedy múzea, sa zameria na príbehy hviezd, ako aj na planétové orgány. Tiež tam objavíte exempláre, ktoré sa môžu návštevníci dotknúť.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *