Pruhovaná sukňa A-line

, ideálny neutrálny kúsok pre jar, ako aj na leto, táto pruhovaná sukňa A-line je určite obľúbenou aktualizáciou môjho pracovného šatníka neskoro. Tan, ako aj biele viacsmerné pruhy poskytujú neutrálnu sukňu, pričom ju stále ponechávajú k dispozícii na veľké ponuky, ako aj možnosti stylingu mimo služby. Vidím to s tričkom Chambray a sandálami na nedeľné brunch tak rýchlo, ako môžem s týmito hadovskými pumpami, ako aj bielym tričko s gombíkom dole pre kanceláriu.

Ospravedlňujeme sa za publikovanie o niečo menej ako typické za posledné dva týždne! Prekvapenie, prekvapenie, ukázalo sa, že moje 30 šaty v sérii 30 dní bolo veľa práce! Bolo také zábavné zdieľať moje preferované jarné a letné šaty po celý mesiac s vami na Instagrame, avšak Sheesh, bolo to náročné! Momentálne pracujem na tomto malom finálovom prekvapení, o ktorom som diskutoval, keď som odštartoval sériu, a tiež sa nemôžem dočkať, až vám ukážem vo štvrtok! Dovtedy dúfam, že máte fantastický týždeň !!

Sukňa: Entier Classiques | Košeľa: Zariadenia (podobný štýl tu aj tu) Topánky: Podobné tu, práve tu, ako aj tu BAG: DOLCE & GABBANA (podobné tu) | Náhrdelník: Gorjana | Krkový šál: Vintage, podobné tu Náušnice: Podobné práve tu Pery: NARS (bansar)

< >

Toto publikovanie bolo vytvorené v spolupráci s Nordstrom.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *