Costco vs. Samov klub – Ktorá je lepšia?

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Costco alebo Sam je klub? Často je voľba medzi dvoma skladmi príde na miesto. takže ak ste šťastie, stačí mať Costco, rovnako ako Sam je klub v dojazdovej vzdialenosti, budete s najväčšou pravdepodobnosťou si vybrať svoj preferovaný na základe nákladov, rovnako ako výber značky.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Costco vs. Sam je klub

miesta

Všeobecne platí, že Costco má tendenciu dať miest v bohatších predmestí, kde zákazníci majú luxus výberu do rozpočtu plánu obchode. Na druhú stranu, budete zvyčajne zistíte Samov klub v oblastiach, kde zákazníci musia rozpočtového plánu obchode. Tam, kde som vo vidieckych Missouri, Sam je klub je kráľ kopca. Musíme ísť hodinu do regiónu predmestí St. Louis sa dostať k najbližšiemu Costco.

Celoštátna, Costco má 546 miest, s klubmi v takmer každom štáte. Je smutné, že tam nie sú žiadne Costcos buď vo Wyomingu alebo Maine.

Samov klub má 599 predajní po celej krajine cez 43 štátov. Neexistujú žiadne Samovej kluby v:

Aljaška
Massachusetts
Worcester
Oregon
ostrov Rhode
Vermont
Washington
District of Columbia

výber

Costco má všeobecne menší výber tovarov však kladie väčší dôraz na kvalitu. Úložisko je Kirkland podpis značky, napríklad, je často vysoko kvalitný výrobok neladí s plánom cenou rozpočtu. Samov klub má tendenciu ponúkať väčší výber o niečo nižšej kvality.

oblečenie

Z módneho hľadiska rozpočtového plánu, Costco je oveľa lepšia voľba pre každého, kto hľadá značiek. Costco predáva asi 7 miliárd dolárov ročne – oblečenie, ktoré dáva reťaze nejaké vážne kúpnej sily ku pochytiť renomovaných značiek za skvelé ceny. Budete často objavovať Calvin Klein, Jessica Simpson, Tommy Hilfiger, Puma, Birkenstock, UGG, rovnako ako Columbia odevy rovnako ako doplnky na policiach Costco. rovnako ako štítok Kirkland má pánskych šiat košele, ktoré sú porovnateľné vo vysokej kvalite k osobným etikiet značiek veľkých obchodných domov, ako Nordstrom však nákladov o 50% menej.

Costco tiež obmedzí svoju značky na oblečenie, ktoré pomáha udržuje ceny nízke, taky. Na Kirkland Podpis kusov, cena je nikdy viac ako 15% nad nákladmi. ako aj na značkové oblečenie, značkovacie je obmedzená na 14%. Niektoré položky sú dokonca predávajú pod cenu. Môžete oblasť nich, ako aj – Privedú nákladovo značku, ktorá končí 97 centov.

To neznamená, uveďte odevy voľba na Sam klubu je hrozné. Nie je to tak. Ja som kúpil niektoré fantastické kúsky na Sam klubu. Obchod je extrémne silný, sezónny tovar, ako je dážď topánky, UGG topánky, Puffer kabáty, rovnako ako vesty. Môžete tiež niekedy objaviť roztomilé džínsové oblečenie. Značky bežne uvádzané na Sam Club je slobodná krajina, Eddie Bauer, filozofia, Ellen Tracy, rovnako ako v Londýne hmla.

Šperky rovnako ako doplnky

Costco, rovnako ako Sam je klub obaja majú pekné šperky výbery.

Obaja Costco, rovnako ako Samov klub má pekný výber šperkov, hodiniek, rovnako ako slnečné okuliare. Mám krásny zafír tenisový náramok z Samov klub, ktorý som absolútne zbožňujem. Človek by nikdy pochopiť pri pohľade na to, že to prišlo z zľavou. Buď store by bolo skvelé miesto sa pozrieť na udalosti prstene cenovo dostupné svadobné, diamantové náušnice stud, ako aj značkových hodiniek.

Víno

Costco je jedným z najväčších vinárskych predajcov v krajine, rovnako ako výber vín je pomerne dobrá. Samov klub má ponuky na víno skvelé, ale zbierka môže byť statické. K dispozícii je veľké množstvo variácií od miesta, však. Ak máte pocit, nudiť s vínom na dosah Sam klubu, prejsť sa na ešte jednu klubu miesto, rovnako ako zistíte nejaké nové výbery. Alebo ešte lepšie, dostať sa na najbližší celkových vín, ako aj kúpiť odtiaľ.

Základy ako toaletný papier

Sam je klub víťazí na základoch, ako je toaletný papier, balenú vodu, papierové uteráky – vecí, kde značka príliš nezáleží.

Costco vs. možností členstvo v Klube Samovej

Costco má štyri možnosti členstva, z ktorých dva sú pre živnostníkov. Plány členstvo spotrebiteľsky orientované sú:

Zlatá hviezda výkonný členstvo za $ 120 ročne. Ako zlatá hviezda výkonným členom, môžete nakupovať v obchode, kúpiť Costco plyn, rovnako ako podobne, aby odmeny na oprávnené nákupy.
Zlatá hviezda členstvo za 60 $ ročne. Gold Star členovia môžu nakupovať v obchode, rovnako ako plyn nakupujú Costco.

Sam má dve možnosti členstva:

Plus členstvo za $ 100 ročne. Dostanete peniaze odmeny, dopravu zadarmo na objednávky od SamsClub.com plus dodatočné zľavy v lekárni, rovnako ako optické oddelenie. Môžete tiež zaplniť na čerpacej stanici klubu SAM, rovnako ako obchod obchod klubu.
Club membership pre 45 dolárov ročne. Môžete nakupovať v klube, rovnako ako vyplniť na čerpacej stanici SAM.

Costco vs. Sam’s Club Club Return

Costco, rovnako ako Sam’s Club majú podobnú politiku návratu na papieri, hoci Carsco je oveľa lepšie známe, že takmer čokoľvek späť v akomkoľvek type času bez vysvetlenia. Výnimky sú elektronika, ktoré musia byť vrátené do 90 dní, diamanty, ktoré musia byť vrátené s ich originálny papierovanie, pneumatiky, batérie, cigarety, alkohol, ako aj vlastné položky. Podobne nemôžete vrátiť alkohol, cigarety, pneumatiky, batérie, vlastné produkty, okuliare, dostať sa do kontaktu so šošovkami, darčekové karty, pomôcky na sluch, predpisy, ako aj cestovné lístky na udalosti do Sam’s Club.

Verdikt

Sam’s Club je fantastický pre svorky, ako je toaletný papier, zatiaľ čo Carsco má viac konzistentnejších odevov, rovnako ako je oveľa lepšie pre prémiové doplnky ako údený losos, ako aj červené víno.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *