Balíček letných grafických zdrojov – 350+ údajov za 5 dolárov

Zväzok letného grafického zdroja od spoločnosti Graphic Loot
Nič sa v porovnaní s ručne nakreslenými štýlmi, ktoré vám umožnia vidieť miernu nedokonalosť. Výkresy akvarelu sú skvelým príkladom požiadavky súčasnej éry na kontaktovanie s tradičným. Môžeme sa zblázniť pre veľmi malý dizajn, priame linky alebo úplne zarovnané dekorácie, nemôžeme však pomôcť vrátiť sa k realistickejším prístupom.
Nerafinované hrany robia štýl osobným, jedinečným a dostupným na interpretáciu.
Rovnako ako trochu truhla s pokladom, aj najnovší zväzok grafických zdrojov z Graphicloot je plný takýchto drahokamov. Je to letný balík, preto je plný samostatných prvkov, ako sú kvety, listy, stuhy, sušienky, motýle, ovocie a ďalšie podrobnosti o prírode. Môžete však tiež objaviť ich kombinácie, v type usporiadania, ako sú vence, kytice, rámy, ako aj také. Dôležité je zdôrazniť, že s týmito prvkami existuje 50 údajov. Bezproblémové prepojenia na vykreslenie svetlého, žiarivého pozadia pre pozvánky, nákup tašiek, kalendárov alebo balení.
Grafiku bola starostlivo vyrobená našou váženou Magdou. Všetky sú ručné výkresy s miliónmi akvarelových kombinácií, čo vedie k realistickým štruktúram pre autentické tradičné účinky.
Neveríte tomu, ale 350+ údajov sa však ponúka iba za 5 dolárov. Aj keď ich skutočná hodnota je 450 dolárov. Keď premýšľate o tom, že zdroje majú osobnú aj priemyselnú licenciu, vaše úsilie sa skutočne zníži na nulu.
Štýly súborov zahŕňajú PNG, JPG a PAT.

0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *