Olive pletené šaty

Ako je úžasný šaty pod 40 dolárov na skvelý začiatok vášho piatku? Tento hlupák je tiež k dispozícii v čiernej farbe, rovnako ako som veľkým fanúšikom celku, ktorý What Wear X Target Collection. Vysoký štýl za nízku cenu – nie je to oveľa lepšie.

Keď už hovoríme o nízkych cenách, ak sa nedostanete do jarného predaja Shopbop, budete mať veľké FOMO, keď Temps začnú stúpať a musíte zaplatiť plné náklady za všetky svoje obľúbené jarné a letné obľúbené. Myslím, že tieto šaty? Zmizni. Tiež som presvedčený, že číra, neosadená radosť sa prejavila v sandálovej podobe – vyvolaná tu. Pozrite sa na môj príručku predaja zo včerajška, kde nájdete všetky moje predajné výbery, ako aj nezabudnite, aby ste využili promo kód BigEvent14 až za 25% zľavu! (Doslova. Everythang.)

Ako naznačuje dnešný príspevok, moja posadnutosť B-Low Belt Belts pokračuje a každý štýl je zahrnutý do predaja. Táto blúzka, ktorú som používal včera (zdokumentované na Instagrame tu) je tiež zahrnutá do predaja, rovnako ako môže byť len mojím preferovaným jarným nákupom do dnešného dňa. Rovnako je k dispozícii v tejto verzii županov, na ktorú je dosť veľa, a ja mám ťažkosti odolávať pokušeniu kúpiť si ho na nadchádzajúce výlety za teplého počasia.

Pamätajte, že predaj sa zajtra končí, takže nenechajte ujsť! Šťastný piatok!

Podrobnosti o výstroji:

Šaty: Whowhatwear X Target (podobné tu a tu) | Belt: B-Low The Belt (podobný štýl tu aj tu) Vesta: Stará, podobná tu, tu a tu Boots: Stuart Weitzman | Taška: M2Malletier | Choker: Fallon (podobne tu) Sledujte: C/o Daniel Wellington | Náramok: Monica Vinader | Okuliare: tradičné špecifikácie Pery: Zahŕňa navždy (28)

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *