Coral Culottes

Fotografie od Melanie Riccardi

CULOTTES: Predtucha (podobné tu) | Plodina Top: American Apparel (starý, ale podobný tu a tu) | Blazer: Teória | Mules: Tréner | Slnečné okuliare: Stella McCartney

< >

Dobre, tak úplné zverejnenie na tomto: Keď sa ráno obliekajú, že tieto fotografie boli urobené, mal som dojem, že vyššie uvedené vyobrazené koralové kliešte a vrchol plodín sa v skutočnosti stretli s vystavením žalúdka bez žalúdka. Je smiešne, aký zavádzajúci odev môže byť, keď stojíte pred zrkadlom počas ranných hodín. Obviňovať to z únavy a nedostatku kofeínu (zvuk známeho?), Ale po vyfukovaní týchto fotografií som bol pár minút do svojho pracovného dňa – čo si vyžadovalo nejaký skutočný pohyb – uvedomil som si, že vyššie uvedený vrchol a Culotte neurobili v Skutočnosť, úplne zatajuje všetko, čo by mali byť top a Culotte počas pracovného dňa. Namiesto zošrotovania týchto fotografií som si myslel, že by som ich stále zdieľal, pretože (a) stále sa mi páči outfit, a (b) Je to pravdepodobne situácia, s ktorou sa mnohí z vás môžu vzťahovať – ​​zhodovanie sa s kanceláriou vyzerá trochu inak ako ste pôvodne plánovali. Le povzdych.

Je zrejmé, že lekcia je taká, že s vrcholmi plodín by sa malo zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou, keď sa človek zameriava do profesionálneho prostredia, a nikdy sa nepočítajte s svojím spánkom a kofeínom, ktorý sa pri podsvietení módnych rizík s včasným ranným módnym rizikom. Našťastie, keď som si uvedomil, že môj stredný stred, bol som pred zrkadlom úplne stacionárny, bol som schopný prejsť na ďalšiu oveľa viac pracovnú top pred akýmkoľvek veľkým poškodením mojej profesionálnej dôveryhodnosti.

Krátko nato som však dal sandál uviaznutý v eskalátore, čo spôsobilo, že v hale veľkej kancelárskej budovy znie poplach, zatiaľ čo niekoľko potenciálnych partnerov spoločnosti sa pozrelo. S dôverou nemôžem povedať, že moja dôveryhodnosť vyšla z tohto scenára podobne bez zranenia. Len to nebol môj deň.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *