Na 4 platforma topánky, čo potrebujete k poklesu

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Kráča sebavedome do novej sezóny začína nové topánky. a obuv na našej mysli na jeseň svoje 70. rokov vibrácie? Pár, ktorý zvýši vašu postavu a váš štýl.

Prekvapivo ľahké na nohách hrubé podpätky a podrážky topánok platformy vám poskytne všetky výšky vášho želania – bez bolestivé oblúk rozdiel Say čerpadiel alebo topánky na podpätku. Čo je to vintage-inšpiroval trend všetko oveľa úžasné? Skutočnosť, že prichádza v najrôznejších náhodný a obliekať iterácií dopriať.

sandál

Born Emmy II, 110, Zappos $

Prečo je to dôležité,

Tento pekný pár platforma je váš go-to strany topánky. Ak je štandardná čierna je príliš booring, vyberte semišové alebo zamatu v drzá a strappy peep-toe. každý deň ste v núdzi trochu pôvab boost, tieto platformy poskytujú.

nosiť s

Ceruzka sukne v kancelárii a von, aby po práci nápojov, dramatické Maxis keď ste biť do mesta s priateľmi a svetlice, ktoré sú až príliš dlho na svojho bežného rámca, ale nemôžete zaviazať k prijatiu na mieru.

mule

American Rag Sloan platforma Wedge Mules, $ 31,23

Prečo je to dôležité,

Za teplejších dní, silueta je vaša náhrada za sandále. Uvoľnenie vaše nohy pohodlie sklzu zapnutý, možno tieto platformy klin štýle riadiť celodenné plány s ľahkosťou.

nosiť s

Vyvinúť k maximalizácii svoje neformálne oblečenie s ranou na výšku a možno detail nailhead alebo desať, posuvný dopĺňa posledný zo svojich slepých a capris.

upchatie

Chase & Chloe Rachel Skladaný platforma Clog, $ 24,97

Prečo je to dôležité,

Je to vaša closed-toe iterácie mulicu, takže keď kvapka temps a chcete získať skutočné retro, to je váš muž.

nosiť s

Hojdať ju s veľkými nohou nohavice pre rokovania a potom sa sveter šaty pre vaše jesenný rodinné akcie … Hello nostalgické vďakyvzdania. spárovať s robustnými ponožiek na nejakú ťažkú ​​jesennom odvolanie.

Čižma

Daisy ulice Black Zavalitý Heeled Over the Knee Boot, $ 73

Prečo jeho podstatnej

To je vaša zimný kabát obuvi a vysoké pary sú ako pridanú vrstvu tepla. To nie je o veľa toastier než tieto podkolienky platformách, takže zaprite pančucháče dovnútra a dostať sa dupanie.

nosiť s

Skinnies, legíny, šaty, sukne, dobrá topánka je najuniverzálnejší topánky vo vašom arzenálu.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *