Zasrajte svoje hlasy, je to módne vhadzovanie

s tak množstvom ceremoniálov, udalostí, predstavení kníh, ako aj veľa oveľa viac spoločenských udalostí, ktoré sa odohrávajú v meste, sme povinní naraziť na rovnaký vystavený štýl o dve rôzne celebrity.
Nedávno naše obľúbené štýly Bollywoodu žonglovali s našou pamäťou, ktorá prináša do popredia, príťažlivosť módy v tvár. skontroloval si nejakú zábavu v polovici týždňa

Kangana Ranaut v/s Alia Bhatt
Nedávno sme identifikovali Kanganu, ktorá robí geek štýl v Erdeme pre oblečenie H&M. Rovnako ako v okamihu, keď sme na tento vzhľad pozerali, mali sme pocit DeJavu. Bola to Alia Bhatt, ktorá bola identifikovaná ako podobný štýl.
Zatiaľ čo Kangana pridala rozmotáknutú spodnú hornú časť pod nohavicami spolu s párom podivínskych odtieňov, Alia sa vybrala na ľahšiu verziu štýlu Erdem X HM. Kangana vybrala výrazný kontrastný červený podpätky, ako aj pár okuliarov Geek Tom Ford, aby zakončil jej štýl.

Alia Bhatt V/S Tisca Chopra
Alia Bhatt bola nedávno identifikovaná, že na výstave Vogue BFF je štýl separovania. V krehkom bielom Deux tričko, ako aj čierne culottes, Alia vyzerala bezstarostne, ale chytľavá.
Robil presne rovnaký štýl Tisca Chopra pri spustení knihy Soha Ali Khan. Do sviežej bielej košele DKNY sa rozhodla pridať jasné a elegantné Kate Spade Culottes a podpätky Sophia Webster, aby zaokrúhlili inovatívny štýl.

Demi Lovato v/s Kareena Kapoor
Atraktívny štýl Red Bibhu Mohapatra, ktorý Kareena Kapoor vybrala pre predstavenie Soha Ali Khan, bola predtým identifikovaná na Demi Lovato.

[SC: Mediad]
Zatiaľ čo Kareena vybrala čierne, ako aj strieborné podpätky, ako aj nahé pery, Demi Lovato vybrala pár závodných červených podpätkov a pozoruhodné červené pery. Kto bol tento štýl lepší?

Je čas zvoliť si dámy! Vezmite si svoj výber a zdieľajte s nami svoje myšlienky o tom, kto tento štýl lepšie.
Obrázky Zdroj: Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *