Chic Fun Summertime Work Wear Netreing na nosenie do prvého dňa v kancelárii

Štýlové zábavné letné letné pracovné oblečenie oblečenia na nosenie do prvého dňa v kancelárii
06/07/2022, publikované spoločnosťou Alanic Global
Ak pracujete expert 9 až 5, potom je možné, že s najväčšou pravdepodobnosťou skončíte s rovnakým starým únavným oblečením do kancelárie každý deň. Móda naznačuje veľa viac ako dosť oblečenie pre tisícročnú ženu. Použitie elegantnej vysokej kvality je metóda vyjadrovania ich osobnosti. To však nesmie byť len obmedzené na bezstarostné opotrebenie.

Prineste svoju osobnú estetiku do kancelárie pomocou živých odevov, ktoré hovoria za seba. Pravda, prominentné sublimované odevy tvorcovia prišli so špeciálnou zbierkou odevov, na ktoré sa musíte absolútne pozrieť. Preto sa pozrite na blogu nižšie, aby ste pochopili oveľa viac o tom.

Sublimovaná blúzka
Pre letá si môžete vybrať siluety Breezy ako sublimovaná blúzka. Vzhľadom na to, že je to váš prvý deň, môžete si vybrať minimalistickú tlač. Aj keď sa vám páči silné výtlačky, potom si zíšte Fir Series o tropické kvety alebo dokonca oceánske výtlačky.

Pre spodné nosenie si môžete vybrať pár tradičných džínsovín alebo zostať s chudými nohavicami, aby ste dosiahli vzhľad.
Zanedbová atmosféra
Ak pracujete pre módnu firmu, potom je možné, že používanie tohto oblečenia nebude OTT. Všetko, čo požadujete, je saténové prenosné vrchol so špeciálnou výšivkou pozdĺž lemovej línie. Môžete zostať s určitým štýlom alebo si len vybrať určitý štýl spojený s sezónou.

Sužná sukňa spárovaná s takými vrcholmi funguje ako výnimočné nosenie dna. Štýl pár hnedých topánok s sukňou, aby ste do oblečenia pridali nejaké vintage vibrácie.

Flanel ninja
Košele Flanel Tee sú jedným z tradičných odevných kúskov, pre ktoré sa môžete rozhodnúť. Sú neuveriteľne pohodlné na nosenie a sú úplne univerzálne. Môžete si vybrať variácie pastelov alebo vybrať estetiku grunge a vytvoriť odev, ktorý je tmavý, ako aj neutrálny.

Preto vyberte veľké tričko Flanel Tee a pár námorníckych modrých legín. Zovretý veľký vintage pás okolo strednej sekcie, aby ste do siluety pridali nejaký význam.
Vintage láska
Ak chcete, aby ste sa dali do historických odevov, potom je možné, že musíte investovať do vybaveného vrcholu s rufovanými rukávmi. Estetika podpisu 80. rokov je presne to, čo vyžaduje, aby ste pribili vintage vzhľad. Výroba oblečenia pozostávajúce z obrodených odevov nie je také ťažké, ako to znie.

Nezabudnite zostať s určitým farebným tónom, ako je kombinácia pastelov, ako aj zemitých farieb. Ozdobte aj niektoré zvýšené šperky zo zlata, pretože doplní odev a vytvorí jemnú ženskú estetiku.

Ak chcete do svojho obchodu zahrnúť vysoko kvalitné odevy, ako napríklad veľkoobchodné tričká Flanel Tee, potom sa uistite, že sa dostanete do kontaktu s jedným z popredných výrobcov v tomto odvetví. Všetko, čo požadujete, je pozrieť sa s veľkou zbierkou odevov, ako aj špecifikovať hromadné potreby pre asistenčný tím.
Značky:
Prvý deň pracovného oblečenia
Prvý deň práce
flanel tričká veľkoobchod
sublimačný odev
výrobcovia sublimačných odevov
letné pracovné oblečenie
Čo si nosiť v prvý deň práce
Čo sa nosí v prvý deň práce žena
veľkoobchodné flanelové košele

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *