Dana Buchman Kohl Line: Veľký rovnako ako chudobná

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Keď sa Dana Buchman rad doplnkov hit Kohla v roku 2009, sme neboli dojem. Vtedy sme kritizovali fuj lososovú farbu, že linka Dana Buchman nadužívaniu, zlé vysokú kvalitu tkanín, rovnako ako nedostatok hĺbky v plus-veľkosti linky.

Rýchlo dopredu desať rokov, rovnako ako ďalšie, rovnako ako linka na Kohla Dana Buchman je ešte celkom ho-hum. Na šaty ponuka je minimálna, rovnako ako na jej spôsobu von. Existuje len asi dve šarže (vŕtanie) kusy, to všetko na odbavenie. za to, že vaše najlepšie možnosti sú niektoré roztomilé Dana Buchman peňaženky, rovnako ako šperky.

Najlepšie peňaženky od Dana Buchman Kohla linky

Coral kabelka

Dana Buchman taška z Kohla

Dana Buchman aktovka má tradičný štýl, takže nebudete cítiť trápne o výkone to budúcu sezónu. Je ponúkaný v čiernej, rovnako ako kvetinovou potlačou, však toto koralové cíti tak akurát – najmä na jar, rovnako ako v lete. rovnako ako keby ste mali akýkoľvek typ pochybnosti o všestrannosti tohto kabelku, pozrite sa na recenzie. To má rating perfektné, päť hviezdičiek.

Crocodile náramkové

Remienky od Dana Buchman linky

Môžete zachytiť tento Remienky vo 15 rôznych farbách, rovnako ako vzory, však faux krokodíl je univerzálny voľbou pre celoročné využitie. Cena je správna a tiež na $. 39

Crossbody taška

Dana Buchman crossbody taška

Je možné, že verí, tento Crossbody vyzerá celkom základné. rovnako ako by ste mať pravdu. Vyzerá to veľmi podobne ako čiernych vreciach sa môžu objaviť za $ 40 pri Ross alebo TJ Maxx. Čo je fascinujúce o tomto vaku, aj keď je jeho veľkosť. Je to o 10 palcov vysoká, rovnako ako 10 palcov široký, čo je väčšie ako tie ostatné lacnejšie možnosti. Náklady bod tu je 49 $.

Dana Buchman šperky na Kohla

Šperky tvoria prevažnú časť Dana Buchman Kohla línie. Ak chcete byť konkrétnejší, tam je asi 20 peňaženiek, veľa oblečenia, rovnako ako stovky šperkov. Ceny odroda od $ 16 až $ 36 Pokiaľ rovnako ako zbierka obsahuje skvelé ponuky náhrdelníkov, ako aj náušnice väčšinou s niekoľkými náramky taky.

Rovnako ako u kabelky, šperky linka Dana Buchman je, no, proste OK. Tam sú niektoré roztomilé štýlov, ale nič jedinečného či všetko zaujímavé. Plus, budete musieť posunúť minulej metódy rovnako veľa krikľavých, stará dáma kolíky. Ja len nechápem, nikoho Štýlový ktorí nosia kolík – čo je pekné slovo pre brošňa.

Dana Buchman náušnice

Moje preferované vzory z šperky čiary Kohl Dana Buchman sú pokles náušnice, ako sú tieto čierne klátící pruhy alebo vzory zdobené farebnými kryštálmi Swarovski.

Je smutné, že to nie je nič iné k videniu tu.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *