Základné čierne

Šaty: Rag & Bone (teraz 50% zľava!) | Topánky: Vaneli | Náramok: J. Crew (podobne tu) Prstene: C/O Henri Bendel | Náhrdelník: ASOS (podobné tu) Náušnice: House of Harlow | Slnečné okuliare: Nina Ricci (podobné tu) | Polisk: Essie (Fidži)

Pred tromi rokmi som sa preklial na neochotne kúpu čierneho tričku DVF, o ktorých som si istý, že zriedka nosím. Medzi 40% zľavou na cenovú etiketu a obchodným úradníkom SAKS Evil Saks, ktorý ma využil, keď som bol v krehkom a ľahko manipulovanom štáte (bol to prakticky obedový čas), nemohol som povedať nie.

Napriek tomu som to preto, že som ho neustále nosil. V skutočnosti sa stáva trápnym (veľa) trápne.

Pretože som doslova nosil túto verziu roztrhanú, bol som vyčerpaný, aby som našiel túto náhradu spoločnosťou Rag & Bone. Môžete nosiť tohto hlupáka do práce, na pitie, na brunch, večeru … pomenujete aktivitu a môže sa to stať v týchto šatách. Verzia Rag & Bone na obrázku vyššie je celkom v pohode, pretože ju môžete nosiť zviazané v zadnej alebo prednej časti (ako je znázornené vyššie), vďaka čomu sú šaty ešte univerzálnejšie. Ak však táto verzia nie je pre vás, dole som zahrnul nejaké ďalšie čierne šaty tričiek, ktoré sa mi tiež veľmi páčia, takže sa rýchlo prejdite.

V ďalších správach končí predaj Nordstrom „polročný“ predaj za T-3 dni. Ak ste to ešte nekontrolovali, musíte urobiť nejaké dobehnutie. Vezmite si gander na moje obľúbené predajné položky buď zastavením na mojej stránke „Shop“ tu alebo v mojej doske „Pinterestlllllist“. Pri šialenom predaji je príliš veľa vynikajúcich kusov, takže otáčte svoj motor a za ním získajte. Nezabudnite zostať hydratovaní.

Nakupujte príspevok:

< Michael Michael Kors Tri bodky Vaneli Osud Prada Henri Bendel Henri Bendel Esie Handra Prériu Diane von Furstenberg Nordstrom Lord a Taylor Klubový Brooks bratia piata Avenue Anna >

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *