Noste to tromi spôsobmi: Vezmite tri-bezstarostný piatok!

Tretia a záverečná splátka série Wear It Tri Wears Wear It Tri Way je venovaná najposvätnejšiemu pracovnému dni všetkých: bezstarostný piatok. Cha. Ching.

Ako ste videli, tento sako sa plynulo presúva z formálnejšieho, konvenčnejšieho súboru na jarný alebo letný, prepustený piatok. A zatiaľ čo táto hodvábna skladovacia nádrž, ako aj Capri Combo vyzdvihne tento rok na jar veľkého zmiešaného tlače, čím sa kombinácia obmedzuje na dve výtlačky s presne rovnakým farebným duom trochu tónuje pre kanceláriu.

Ale ako vždy, je to tak, ako si vybrať, čo je najvhodnejšie pre vaše konkrétne pracovné prostredie. Pozoruhodný vzhľad zmiešanej tlače môže byť rovnako dobre, ak je vaša kancelária mimoriadne formálna a/alebo konzervatívna. Ak je to tak, stačí ísť s jedným alebo druhým, pretože nechcem byť zodpovedný, ak hlava vášho šéfa exploduje, keď idete vo dverách. To by bolo nepríjemné. A chaotický.

Bunda: J. tím (tu alebo podobne tu); Nohavice: Ann Taylor; TOP: Ann Taylor; Belt: Ralph Lauren; Topánky: Ann Taylor; Náhrdelník SuperCalifragilipstick: Kate Spade; Náušnice: Kate Spade (podobná tu); Náramok: Ralph Lauren; Sledujte: Skagen (podobne tu); Polisk: Essie (Fidži)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *