Budúcnosť je teraz!

Skontrolujte to! Táto stránka vám umožní štýl svoje vlastné šaty (z relatívne širokej šablóny dizajnu siluety, výstrih, dĺžka rukávu, ako aj dĺžky sukne), vyberte si tkaniny, rovnako ako ísť do svojich meraní! Môžete dokonca požadovať vrecká! Potom si vlastne-robia vaše šaty, ako aj poslať vám za tri týždne. Celá vec stojí $ 189.

Videl som tento druh veci pre družičky ‘šaty pred-v pravde, dizajn priamo tu vyzerať relatívne družstevná, ale rozšírenie na denné šaty je vynikajúci nápad.

Dobre, takže mám niekoľko caveats: Po prvé, vidím, že si môžete vybrať nejaké materiály, ktoré nie sú naozaj vynikajúce pre štýl šaty. Napríklad som si to urobil v hodvábnom šifóne, o ktorom sa domnievam, že by sa objavil ako kecy – nie dostatočné telo, rovnako ako žiadna zmienka bola vyrobená z obloženia, keď som ho vybral. Radi by bolo oveľa lepšie, ak by ste im mohli poslať svoju vlastnú tkaninu, aj keď som si istý, že by to bola bolesť na zistenie yardage pre súkromné ​​veľkosti. Rovnako ako keby to boli moje stránky, by som mal stránku, ktorá ukazuje tie najlepšie šaty pre špecifické typy karosérie: jablká vs. hrušky, vysoké vs. krátke, busty vs. nie – tak, s oboma výkresmi linky rôznych typov Rovnako ako skutoční ľudia používajú šaty.

Okrem toho, aj keď – to vyzerá vynikajúce pre ľudí, ktorí sú ťažko tvare, rovnako ako sa nestretávajú. Rozhranie je intuitívne a, na rozdiel od iných stránok dizajnu-IT-yourself, to ma nebralo využiť IE, ani ma to napadlo s trojminútou flash animáciou.

Šaté na ľavej strane je ich “Christine,” s vee-krkom zmenená na lopatku. Urobil som asi desať šatám celkom presne takto, len s plnšími sukňami (a bez pásu), ako aj rôzne variácie výstrihu, rovnako ako som ich neustále nosím v lete. V skutočnosti, plánujem biele očko verziu pre tento leto …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Strach z obáv zlyhania 1, 2008
Stále menej zriedkavé pozorovanie abecedy šaty v WildApril 28, 2008
Gertie’s Supreme Gown Book (a tkanina!) GiveawayMarch 16, 2016in “Knihy”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *