Aktualizácia LOAFER!

Dlhé čitatelia tohto blogu budú vedieť, že som posadnutý percentnými chybami.

A vzhľadom na to, že vychádzajúc ako niekto, kto je loafer-posadnutý, som sa stretol s množstvom iných ľudí, ktorí majú podobné … nadšenie. Tak som si myslel, že by som zdieľal odkazy na dva štýly, ktoré som nedávno našiel, že hoci nie tak veľký ako môj obľúbený (a nie-dlhší) pomocou Spigasov, sú celkom zatraceně dobré.

Po prvé, Macy je tieto, od Marca Fisher (ktorý si myslím, že je jedným z ich domových značiek, ale nie som si istý):

Dnes sú 39 dolárov! (Boli> $ 70). Kliknutím na obrázok navštívi stránku Macy. Dostal som si pár, rovnako ako sú pohodlné, určite.

Dobre, tieto ďalšie sú manuálne materiály (aka vegánsky). Veľa z vás sa pýtali, či som vedel, že neekologické alternatívy, rovnako ako teraz robím! Plus, sú to špina-lacné: 29,99 dolárov na Overstock.com. (Kliknutím na položku Obrázok navštívite stránku)

To, čo naozaj chcem, sú tieto, od Marca Jacobs:

Najhoršia časť je, že som ich už mal – našiel som pár na eBay, ktorý nebol nikde blízko 260 dolárov, rovnako ako ich dostal. ako aj zistili, že boli nesprávnou veľkosťou. (Predávajúci preložil európsky 38 ako “8.5”, ktorý nie je.) Vytlačil som ich na eBay, ak ich chcete.

Samozrejme, aj keď nosím penny, ktoré každý deň nosím penny, nemusím naozaj potrebovať žiadny typ oveľa viac párov. Prečo som? Vzhľadom k tomu, že je to môj penny loafer zber:

(A áno, to je pár Liberty Jack Purcells na okraji.)

Každý deň nosí niekto iný menšie variácie tej istej prekliate topánky každý deň? (Niekto iný, kto prezentuje ako ženu, mám na mysli, viem, že veľa ľudí v podstate nosia rovnakú obuv každý deň.) Reprezentovať v komentári!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Je čas post o topánkach znova? 18. marca 2008
Ďalšia LOAFER ROUNDUPMAY 8, 2010WITHA 25 KOMENTÁCIE
Ďalší Loafer RoundupMarch 1, 2010WITH 24 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *