Zimné memorandum č. 4: Najkrajšie zimné topánky

Sveter: Teória (dostupné alternatívy tu a tu) | Nohavice: James Perse | Boots: Sam Edelman (tiež tu, milujte túto farbu a milujte ich) Beanie: bezplatné ľudia (vypredané, podobné tu) | Slnečné okuliare: Le Specs (vypredané v čiernej, alternatívnej farbe tu a podobný štýl tu)

S ďalšími tromi mesiacmi zimného obdobia je čas vážne. Kúzlo a vzrušenie z prvých niekoľkých snehov sú oficiálne mŕtve a bahno pod nohami už nie sú očarujúce. The Turning? Očarujúce snehové topánky sú kdekoľvek v tejto sezóne a dnes zaokrúhlím všetky svoje obľúbené nižšie!

Veľa očarujúcich zimných topánok za každú cenu

Na dnešných fotografiách nosím tieto očarujúce topánky Sam Edelman, ktoré tu tiež prichádzajú v ďalších ohromujúcich colorways. Najlepšie boli na turistiku, ale aby som ich poskytol trochu extra ochrany, postriekal som ich týmto koženým sprejom odolným voči poveternostným vplyvom, ktorý zabraňuje škvrnám s vodou a soľou. Vlastne používam tento sprej na veľa mojich kožených topánok, aby som sa ubezpečil, že uličky zimných ulíc v New Yorku nerušujú moju obľúbenú obuv.

Na dnešných fotografiách tiež nosím túto obľúbenú teóriu Intaria Turtleneck Sveter. Ak chcete získať oveľa viac klasických svetrov zimných časov, pozrite si zimné memorandum č.

Sveter: Teória (dostupné alternatívy tu a tu) Nohavice: James Perse | Boots: Sam Edelman (tiež tu, milujte túto farbu a milujte ich) Beanie: bezplatné ľudia (vypredané, podobné tu) | Slnečné okuliare: Le Specs (vypredané v čiernej, alternatívnej farbe tu a podobný štýl tu)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *