5 Metódy, ako presne napraviť pokožku pomocou receptov pre domácich majstrov pre ženy nad 50 rokov!

Toto je publikovanie venované našim mamičkám a babičkami. Ženy nad päťdesiat, ako aj sú potrebné, aby tento holistický dotyk, a tiež vám povieme, ako ho zaplatiť vopred obrovský . Skutočne by ste ich mohli vziať do renomovaného centra pre pokožku a platiť za takéto služby bombu, avšak prečo premrhať peniaze presne na to, ako naplniť pokožku, keď môže pomôcť jednoduchú metódu pre domácich majstrov v pohodlí vášho domu?
[Tiež si prečítajte: ovocie, ktoré sú odpovede na presne to, ako vyživovať pokožku]

Spôsoby, ako utiahnite a pevne napraviť svoju pokožku
Tu je päť jednoduchých metód na sprísnenie a pečenie vašej pokožky, ktorá bude veľmi pomáhať vašej mame a babke. Vykonané, prosím!
Ale najprv
Človek musí prestať fajčiť, čo je príčinou predčasného starnutia kože
Choďte menej na opaľovanie a opaľovanie, ak ste to niekedy urobili, ako aj zostaňte ďalej od škodlivých UV lúčov Slnka, najmä medzi desiatimi ráno, ako aj tromi popoludní.
Noste odevy s dlhým rukávom, slnečné žiarenie a noste opaľovací krém s SPF 50, ktorý blokuje žiarenie slnka.
Opaľovací krém musí mať UVB a UVA, ktoré blokujú škodlivé dopady UV lúčov slnka
Poraďte sa s odborníkom, aby ste pochopili, či je vaša pokožka náchylná na rakovinu kože. Starnúca pokožka je náchylná!
Ak je vaša pokožka suchá, vyžaduje sa, aby ste využili ideálny zvlhčovač a mlieko
Správny diétny plán, ako aj veľa príjmu vody, je potrebou pomôcť pri práci na opravách tela a osviežovať pokožku
Porozprávajte sa so svojím lekárom o druhoch krémov proti starnutiu, ktoré môžete použiť podľa typu pokožky.
Vzdeľujte sa o množstve pokožky ošetrenia, ktoré sa môžete rozhodnúť. Existujú metódy na sprísnenie a pevnosť vašej pokožky spolu s domácimi prostriedkami na prepadnutú pokožku, ktorej profesionáli rozumejú.
Používajte metódy pre domácich majstrov na pečenie pokožky so zdrojmi z kuchyne.

[Tiež si prečítajte: aspekty, ktoré najviac ovplyvňujú pokožku]
Zdroj: ixtyAndMeToo.com Metódy, ktoré môžu ženy získať pevnú pokožku po päťdesiatich veku

Vaječné balenie na starnutie pokožky
Vaječné bielky majú veľa anti -starnutia prvkov, Omega tri mastné kyseliny, ako aj zinok, spolu s biotínom, ktorý pomáha vytvárať oveľa viac tuku v tele, ako aj pri topicky použitých, môžu pomôcť vytvoriť elastín a tiež kolagén. Ak chcete pevne napraviť pokožku na nohách, žalúdok, vysporiadať sa s krkom, môžete bičovať biele vajíčko a nanesiť ju na tvár. Počkajte desať minút a potom pranie pod chladnou vodou. Musí sa to urobiť trikrát týždenne, ako aj za mesiac, ktorý by bol zjavný rozdiel.
Zdroj: Food52.compotato, ako aj mrkva
S množstvom vitamínov, ako aj výrobou kolagénu v zemiakoch, ako aj v mrkve, sa starnúca pokožka čoskoro sprísnila. Požiadali by ste jeden veľký zemiak, ako aj mrkva (rozdrvená do pasty), ako aj používaná okolo tela. Potom musíte po pol hodiny zabaliť oblasť plastickou plachtou. To umožňuje komponentom ísť hlboko do pokožky, ako aj termogénny náraz, ktorý spôsobil, že pokožka pomáha firma a tiež vynášať toxíny. Urobte to dvakrát týždenne po dobu pol hodiny a vychutnajte si presne to, ako pokožka okolo tela, ako aj dohoda s firmami hore.

[SC: Mediad]
Zdroj: Kimchimari.comraw Tura
Aby ste znížili vrások, ako aj čiary na tvári, požadovali by ste aspekt proti starnutiu, ktorý je bohatý na vitamín Aj topicky balenie. Pridajte do šálky surového tvarohu polievkovú lyžicu medu a potom sa naneste okolo dohody, ako aj krku. Uchovávajte ju na hodinu a potom pranie pod chladnou vodou. Musí sa to urobiť takmer trikrát týždenne, aby bola pokožka pevná a pekná.

[Tiež si prečítajte: Vynikajúce nápady na starostlivosť o pleť domácich majstrov doma]
Zdroj: Organicathority.comRose Water Packs
Vďaka omladzujúcim vlastnostiam zvýšenej vody môžete mať upokojenie a v rovnakom čase, čo je zastrešujúci vplyv na vašu pokožku. Bojujte s bezplatnými radikálmi, ako aj vráskymi, prelomenými pokožkami na žalúdku, ako aj poklesnutou pokožkou pri riešení tým, že sa vaša pokožka veľkoryso veľkoryso umývam zvýšenou vodou. Chladná voda pritom pomáha zahreje kapiláry a umožňuje oveľa lepšiu cirkuláciu krvných ciev. Práčovňa vypnutá, rovnako ako fantasticky vyzerajúca pokožka v žiadnom momente.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *