Victoria Secret: nakupovanie Tipy & Channeling vašej vnútornej Anděl

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Victoria Secret je ako svätý grál sexy. Možno je to preto, že vaše BFFs Alessandra Ambrosio a Chanel Iman sú tam nakupovať u vás, alebo možno je to preto, že ste nejakým spôsobom vždy vyzerať tak dobre v dressingom zrkadla miestnosti.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Nech je to čokoľvek, dievča mohol vyhodiť veľa peňazí do známeho predajcu, ale nie nevyhnutne na správne položky. získať čo najviac zo svojho Victoria Secret zážitok z nakupovania s týmito tipy.

Open-side One Piece, $ 43 (na predaj), Victoria Secret

Victoria Secret nakupovanie hacks

Get veľkosti najprv

Veľmi sladký predaja obsluha čaká u šatní s krajčírskym metrom v ruke, aby sa ubezpečil zvoliť správne podprsenky pre vás. Šokujúce počet žien kupujú nesprávnu veľkosť, takže než si naplniť svoj šatňa (alebo online nákupný vozík) sa zle padnúcich podprsenky, požiadať o pomoc.

T shirt Wireless Bra, $ 15 (predaja), Victoria Secret

Potom, čo vám padne, bude sa dokonca prinesie výber podprseniek, ktoré obstarávajú vašim špecifickým potrebám.

Online versus in-store

Keď viete, že chcete kúpiť niečo z VS, vždy skontrolujte, či ceny a to ako on-line a in-store. Majú tendenciu byť iný, a nechcete platiť viac, než je nevyhnutné.

Stačí sa len starať o náklady na prepravu, ak ste utrácať menej ako $ 100 – a niekedy ani vtedy. V internetovom obchode sa niekedy ponúka sezónne doprava zdarma ponuky. práve teraz (júl 2019), existujú dva takéto ponuky zverejnené na webe. Môžete dostať dopravu zadarmo na čokoľvek v novej jesennej kolekcie s kódom PREVIEWSHIP alebo sa môžete dostať dopravu zadarmo na objednávky vo výške $ 50 alebo viac s kódom SHIP50.

Shop polročné predaj (teraz)

Keď $ 50 sa javí ako príliš podprsenky, nakupovať na polročné predaj sa dostať, že podprsenku za 15 $. Predaj sa objaví v obchodoch v júni a decembri a zvyčajne trvá dva týždne v obchode.

Front-Close Bralette, $ 15 (predaja), Victoria Secret

Ale tu je malé tajomstvo. Tieto báječné predajné ceny postávať on-line o niečo dlhšie. Je to pravda! Je júl a hneď tam sú ešte polročné ceny zverejnené na internetových stránkach. Všetok merch v tomto príspevku je na predaj, čo znamená, že čas na cestách je teraz.

Nikdy platiť plnú cenu

Nemusíte sa zaregistrovať na predajni kreditnej karty skóre exkluzívne ponuky. Victoria Secret vysiela šialené množstvo e-mailov do lojálnych zákazníkov, ktoré ponúkajú zľavy na takmer všetko, čo v obchode. zaregistrovať svoje e-maily, on-line alebo v obchode a uložiť veľké. Ak ste pacient, budete nikdy musieť kúpiť čokoľvek VS za plnú cenu.

Neponáhľajte (ak to nie je na predaj!)

Lemované Ponorné Bra, $ 15 (predaja), Victoria Secret

Ak je to podprsenka, ktoré ste chceli, pretože ste ho prvýkrát videl v katalógu a je to na predaj, potom sa všetkými prostriedkami, si to skôr, než je to preč. Pokiaľ sa jedná o letné šaty ste videl na internete, necíti potrebu ku skoku. Z odevu on-line má tendenciu držať okolo na chvíľu.

Dokonca i plavky zostať na mieste po celé roky na Victoria Secret. Takže ak ste tvrdo hotovosti, čakať na to von. Bude tam neskôr.

anjel Odmeny

Ako sa dalo očakávať, VS má mať program odmien. Nevýhodou je, že je to viazané na Victoria Secret kreditnej karty. Nemilujeme store kreditnej karty, a to aj tie, ktoré dávajú tie pôžitky – pretože to je to, ako sa pripojiť vás do prečerpanie.

Bombshell Wild flower Velvet telový krém, $ 3,99 (v predaji), Victoria Secret

Ale ak ste vždy nakupovať iba na oblečenie, nadácie kusov a krásy na Victoria Secret, kreditná karta je voľba pre vás. Získate 1 bod za každý $ 1, a môžete profitovať im za $ 10 alebo $ 15 peňažnú odmenu na 250 bodov.

Usmerňovať svoje vnútorné anjela

Ak ste rovnako ako my, potom máte svoju obľúbenú VS anjela (my typicky temped kúpiť niečo len preto, že Alessandra si to na sebe). Áno, sú to nádherné nad rozumnú mieru, ale tajné modely Victoria sú tak pekný, že sa cíti, ako by boli na našej úrovni.

Môžete sa s nimi ešte lepšie mimo kontrolu VS Naplno. Candice akcie, čo si myslia, že je sexy, zatiaľ čo Adriana vám ukáže, ako používať značky novú paletu make-up. Navyše si môžete dozvedieť o všetky dámy a bláznivých nákupných sprees a ďalšie ceny. Aj keby len pre srandu z toho, myslíme si, že to stojí za pár minút svojho času.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *