Čo hráči dnes očakávajú od výrobcov kriketu Jersey?

Čo hráči dnes očakávajú od výrobcov kriketu Jersey?
13/05/2015, publikované spoločnosťou Alanic Global
Byť prominentným a vysokoenergetickým kriketom s vysokou energiou dostane adrenalín Rush, ktorý sa dostane do každého milovníka kriketu. Pozrime sa však teraz na druhú stranu. Čo sa týka kriketových hráčov, čo ich robí tak dlho, keď ich na ihrisku tak dlho začiarkne? Dá sa pripísať, aby sa odstránilo zameranie na výhru hry, roky konzistentnej metódy spolu s motiváciou publika. Je tu však niečo viac! Jersey má dôležitú funkciu na hranie. Je to oveľa viac ako jednotný obliekanie pre hráčov. Výrobcovia kriketu Jersey dodávajú výrobky vo veľkoobchode s ohľadom na očakávanie hráča.

Ak je váš kriketový tím alebo športový klub, ktorý poskytuje kriketové kurzy, pričom váš tím predstavuje región alebo okres, potom je dôležité vlastné kriketové dresy podľa očakávaní úrovne hráčov. To je to, čo dnes hráči očakávajú:

Motivácia – Žiadny kriketer neberie jeho dres náhodne. Je to láskavý memento, ako aj zdroj motivácie, ako aj motiváciu pre neho. Farba, ako aj štýl kriketového dresu je rozhodujúci. Hráči chcú farby, ktoré zvyšujú svoju morálku, ukazujú svojho tímového ducha a zdôrazňujú ich ciele. Rovnako chcú, aby ich dres výrazne všimli ich obhajcovia na ihrisku. Dodávatelia preto vyžadujú, aby si všetky tieto prvky pamätali pri navrhovaní, ako aj ich vyrábali.
Pohodlie a tvrdosť – k prostriedkom na mieru kriketu Jersey ponúknuť kriketera s úplným pohodlím a ľahkosťou. Praje sa, aby bol úplne agilný a bol schopný urobiť najsilnejší pohyb tela a nechce, aby bol jeho dres ovplyvnený akýmkoľvek spôsobom. Rovnako chcú jednoduchú ventiláciu pri ihrisku.
Viditeľnosť loga tímu – logo tímu je pre hráča ako identita. Chce, aby logo bolo inteligentne pridané do dresu bez toho, aby to vyzeralo nahlas. Malo by sa bezproblémovo prešívať, aby sa zabezpečilo, že je jasne viditeľná pre ostatných.
Dlhodobé farby – Krikety majú radi ich uniformu a nechce, aby farby vybledli s následnými umývaním. Výrobcovia preto využívajú pokročilé tlačiarenské technológie na uspokojenie tejto požiadavky.

Ak vlastníte kriketový tím a chcete poskytnúť ten najlepší dres, potom je partnerstvo s poprednými výrobcami kriketového dresu múdrym rozhodnutím. Majú pre vás svoje webové stránky, ako aj na umiestnenie hromadnej objednávky s e -mailom. Vaša hromadná objednávka je uvedená v vyhradenom čase.

Značky:
Výrobcovia kriketu
vlastný kriketový dres

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *