16 Dizajn nechtov bieleho špičky: Rôzne variácie francúzskej manikúry, ktoré môžete vyskúšať

, najvýznamnejšou a najsilnejšou funkciou dámy sú nechty. Francúzska manikúra je jedným z najpopulárnejších typov manikúry a vyzerá elegantne! Ale v súčasnosti sa krása guru rozhodnú pre určitú zmenu s osvedčeným dizajnom. Koniec koncov, dizajn nechtov bieleho špičky bez jazzového vzhľadu tak nudný. Chýba im kreativita a my s našimi nechtami môžeme skutočne urobiť oveľa viac! V tomto článku sme teda trochu zvratali konvenčnej francúzskej manikúre. Dizajn nechtov bieleho špičky v tomto článku sa veľmi líši od toho, čo ste často videli. Vyskúšajte tieto biele tipy doma a uvidíte, ako sa všetci vrátia späť a pozerajú sa na nechty!
[Tiež si prečítajte: francúzska manikúra]

Francúzske návrhy na nechty
Môžete podať svoje dráhy tak, aby vyzerali ako zabijácke stroje, alebo im môžete dať nádherný a ženský vzhľad s francúzskymi dizajnmi nechtov na nechty.
1. Dvojitá čierna francúzska manikúra
Teraz je tento úplne odlišný od všetkých nápadov na nechty bieleho tipu, ktoré ste kedy videli online. Tu biela špička úplne zmizla! V skutočnosti ste práve pridali čiernu namiesto bielej. Použite priehľadný lak na nechty a pridajte do nechtu dve pomlčky s čiernym lakom na nechty a tada! Máte veľmi štýlové a elegantné nechtové umenie!
Zdroj: mdpcdn.com2. kvetinové dotyk k vašim bielym tipom
Kvetinové a biele dizajny nechtov idú tak dobre! Doplňujú sa navzájom a sú ideálne pre zmyselné letá. Aby ste dosiahli tento vzhľad, jednoducho maľujte svoje tipy do bieleho laku na nechty a buď nalepte na špičky kvety, alebo nakreslite pár na nechtových umeleckých perách! Krásne, elegantné a jedinečné- súčasne!

[Tiež si prečítajte: gélovú manikúru]
Zdroj: We-Love-neal-art.com3. Francúzska manikúra ombre
S vlasmi Ombre a mnohými dizajnmi nechtov Ombre nechty musel niekto prísť s francúzskymi nechtami ombre. Na dosiahnutie tohto vzhľadu použite make -up špongiu a béžový lak na nechty. Je to jednoduché a napriek tomu, oh tak elegantné!

Zdroj: Coolnaildesign.org4. Uklonte ich!
Luky a francúzska manikúra- opäť klasická kombinácia, ktorú všetci milujú. A čo viac, ak máte perá na nechty, je príliš ľahké nakresliť tie luky. Ako základný kabát použite svetloružový lak na nechty a maľujte špičky nechtov bielym. Teraz pridajte Stick-On Lows alebo jednoducho nakreslite nejaké roztomilé malé luky. Ideálne na rande v noci!
[SC: Mediad]

Zdroj: Cuded.com5. Malá láska
Ak je to čipka tým, čím túžite, potom je tento zložito vyrobený dizajn práve pre vás. Jednoducho si dajte tie biele tipy a potom pomocou pera na nechty vyrezávať niektoré čipkové vzory na svoje tipy. Môžete ich mať buď na všetkých svojich tipoch alebo na alternatívnych nechtoch v závislosti od vašej preferencie a výberu.
Zdroj: Inkyournail.com Vzhľad na ďalší (mierne náročný) čipkový dizajn pre vaše nechty:

[Tiež si prečítajte: Pokémon Go Nail Art]
Zdroj: Cuded.com8. Jednoduchá akrylová biela špička
Ak nechcete nič honosné, vyskúšajte jednoduché dizajny nechtov akrylového bieleho špičky, ktoré sa dajú len ľahko robiť, ale tiež vyzerajú celkom elegantne.
Zdroj: WordPress.com9. Klasická čiernobiela
Klasické čierne a biele dizajny francúzskeho tipu sú obľúbené a nie sú tu žiadne možnosti.
Zdroj: eBayimg.com10. výtlačky zvierat
Zvieracie výtlačky sú jedným z najoptimálnejších bielych francúzskych dizajnu nechtov a tiež jedným z najjednoduchších. Či už ide o tlač zebra alebo tlač gepard, niekoľko úderov výtlačkov vo vašich obľúbených farbách a ste nastavení.
Zdroj: Aurabeautylounge.in11. sila kvetov
Tu je roztomilý dizajn nechtov bieleho tipu, ktorý si môžete vyskúšať. Kombinácia bielej a modrej vyzerá celkom príjemne a kvetinová tlač len prispieva k kúzlu.
Zdroj: Zarias.com12. Blingový faktor
Jednoduché umenie na nechty bieleho špičky je možné ohromiť iba pridaním niekoľkých kamienkov.
Zdroj: Zarias.com13. Hviezdna noc
Tento dizajn tipov na nechty Starry Gel Gel vyzerá jednoducho, ale elegantne. Nechajte svoje biele špičky nechtov žiariť tak jasne ako tie hviezdy.
Zdroj: Zarias.com14. Karikatúry to je
Kto nemiluje karikatúry? Takže nechajte svoje kreatívne šťavy plynúť a maľovať nechty roztomilým dizajnom nechtov bieleho tipu a predvádzajte svoju obľúbenú kreslenú postavu.
[Tiež si prečítajte: Gepard Print Clins]
Zdroj: Zarias.com15. Biela a červená
Láska je vo vzduchu a tiež na vašich bielych dizajnoch špičky nechtov. Maľujte každý necht iným dizajnom pomocou červenej farby nechtov. Môžete si vybrať svoje možnosti od srdca po pruhy po bodky Polka alebo kombináciu všetkých troch.
Zdroj: DesignTrends.com16. Splash iskry
Všetko, čo sa trblietajú, nie sú iba zlato, ale aj vaše nechty. Tu je nápad na nechty bieleho špičky, ak chcete, aby sa na nechtoch iskrila nejaká kúzla. Uistite sa, že je to jednoduché a pekné.
Zdroj: AskIdeas.com tam idete! Niektoré fantastické dizajny nechtov pre francúzskeho milovníka manikúry.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *