18 najlepších kefiek na make -up na zlepšenie vašej krásy!

Vynikajúci make -up čistenie môže definovať vaše príťažlivosť a tiež priniesť svet rozdielu. Odborný make -up Clean môže pomôcť, aby sa vaše líca ružovo rozobrali, obrysli svoju dohodu a zvýraznili vaše pery najlepšou pomlčkou farby a make -upu. Čistenie make -upu môže byť v režime make -upu alebo prerušenie. Môže pracovať na svojej mágii na zmiešaní vášho make -upu a poskytne vám dokonalý povrch. Takže kefy na make-up sú nevyhnutnosťou. Existuje niekoľko kefiek na make -up vhodné pre nováčikov, ako aj pre skúsených odborníkov, ktorí sú ponúkané na trhu. Pomôžeme vám vybrať si ideálne tým, že vám povie asi 18 z najlepších kefiek na make -up vhodné pre všetky potreby:
Top 18 kefy na make -up:
1. Bobbi Brown Blush Brush:
Popis: Kefy Bobbi Brown sú báječné, ako aj červenanie čistenia patrí medzi to najlepšie v tomto sortimente. Jeho mäkké štetiny, ako aj zúžená okrúhla hlava, z neho robia najlepšie červenanie. Je cena za Rs. 3 042.

Ako to funguje?
Táto červenka čistá má dobre zaoblenú čistú hlavu, ako aj mäkké štetiny. Bristles sú vyrezané v najlepšom uhle na jemné ťahanie líc.
Ako použiť:

Jemne zdvihnite červenanie čistenia nad farbou.

Ľahko klepnite na prebytok.

Aplikujte farbu na jablko tváre.

Zmiešajte vonkajšie aj nadol smerom k vlasovej línii, aby ste dosiahli najprirodzenejší výsledok.

Kúpte teraz

2. Mac 219 Kefka na ceruzku:
Popis: Makeup Clean Collect je špičková trieda s množstvom možností pre každú potrebu odvolania. 219 Peruzka Clean má nápad v tvare ceruzky a má mäkké, hladké vlákna. Je cena za Rs. 1 825
Ako to funguje?

Táto ceruzka Clean obsahuje drevené rukoväte, ako aj mosadzné feruly s nikelou. Je to obzvlášť najlepšie pre presné zatienenie a definíciu očí.
Ako použiť:

Ako to funguje?
Oval 8 Clean má nespočetné množstvo vlákien v oválnom tvare pre celkovú aplikáciu make -upu na celej tvári.
Ako použiť:
Používajte čistenie na vyrazenie základu na celej tvári.

Toto patentované čisté čistenie sa tiež môže použiť na aplikáciu, ako aj na miešanie bronzu alebo zvýrazňovača na dohodu, ako aj na telo.

Kúpte teraz
4. Burberry Blush Clean No.2:
Popis: Prémiová značka používa zbierku najlepších kefiek na líčenie, ktoré sa môžu pochváliť prírodnými štetinami na vlasy, ako aj hladký dizajn. Ich kefy sú základné, aby mohli využívať aj najlepšie pre začiatočníkov. Blush Clean č. 2 je vybavený uhlovým tvarom, vďaka čomu je vhodný na zvýraznenie a účel tvarovania. Môžete miešať, vyrezávať a zvýrazniť svoje lícne kosti pomocou tejto červenej kefy. Cena je od Rs 3129.
Ako to funguje?
Blush Clean No.2 má diagonálny tvar, ktorý úplne obrysuje dohodu, ako aj líca, čo dodáva vašej kráse význam. Môžete použiť a vyvinúť farbu začínajúcu od líc, všetka metóda smerom nahor smerom k vlasovej línii.
Ako použiť:
Dabujte čistenie vo vašom červenaní.

Jemne klepnite na prebytok.

Začnite hladením jabĺk líca, mierne zametajte smerom nahor a miešajte smerom k vlasovej línii pre prirodzený povrch.

Pre oveľa vyrezávanejší vzhľad zametajte čisté pod lícnymi kosťami, bradami a chrámovými oblasťami využívajúcimi jemné údery.

5. Skutočné metódy prášková kefa:
Popis: Skutočné metódy Makeup štetce vytvárajú sestry Samantha a Nicola Chapman. Čo je vynikajúce na ich nástroje na líčenie, je ich dostupnosť a jednoduchá prístupnosť pre všetkých. Tento flexibilný prášok je vhodný pre začiatočníkov. Je cena za Rs. 681.
Ako to funguje?
Tento prášok čistý podľa skutočných metód poskytuje perfektný povrch. Prášky, ako aj minerálne základy môžete rovnomerne aplikovať na rovnomerné. Jeho syntetické štetiny Taklon sú ručne strihané a 100% bez krutosti. Dlhodobý riadenie hliníka je ľahké na použitie.
Ako použiť:
Vyčistite čistenie prášku. Dab z prebytku. Pracujte z centra dohody smerom nahor.

Môžete to tiež využiť na čistenie na nanášanie bronzu na lícne kosti, bradu, ako aj na čelo.

Vyčistite čistenie okolo výstrihu, ako aj golierovej kosti.

Kúpte teraz
6. Kefka na pery Chanel:
Popis: Táto plochá, šikmé jemné pery čisté spoločnosťou Chanel pracuje na výrobe ostrých línií alebo miešania mäkkých hrán. Je cena za Rs. 2,193.
Ako to funguje?
Čistiace štetiny tejto pery sú hodvábnejšie a menej tuhé v porovnaní s normálnou kefou na pery. Má šikmý nápad, ako aj skosené hrany.
Ako použiť:
Na definovanie kriviek pier použite čisté

Skvelé pre miešanie niekoľkých farieb na vašich perách.

7. Lancôme Dvojitá líca a kontúry kefka:
Popis: Lancôme’s Dual-End Contour a Contour Clean je flexibilný a má dvojaké funkcie. Čistý môže obrysovať dohodu a poskytnúť prirodzený tvarovaný povrch. Má plochý aj oválny tvar, ktorý aplikuje produkt na pokožku. Je cena za Rs. 2 580.
Ako to funguje?
Tento obrys čistý pomáha starostlivo aplikovať produkt na pokožku, whnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *