Kate v Burberry a Fjällräven pre Bandy hokej vo Švédsku

Vojvodkyňa na sebe kabát britský dizajnér a sveter od švédskej spoločnosti pre prvé stretnutie kráľovskej turné vo Švédsku.

V deň, kedy začala s check-out je Vasaparken, vonkajšie korčuľovanie mieste v centre Štokholmu. Kate a William sledoval hru pohadzovať hokej, hral s loptou namiesto puku a tiež hral trochu sami.

Viac od Roberta Jobson príbeh v The Evening Standard:

Na sebe kabát Burberry a sveter podľa švédskeho dizajnéra Fjällräven, ona a William najprv vypil bez alkoholu alkoholický nápoj z banky priniesol vymieňať si portfolj – aktovku, ktorá tradične obsahuje fľašu teplého vína či kávy prichytená s alkoholom.

A od The Telegraph:

Potom, čo bolo povedané, zo základov hry, ale potom sa na ľad v topánkach cez červenom koberci.

Prince William vzal prvú ranu a bol uložený pred bodovania dvakrát. Jeho manželka, ktorá je v piatom mesiaci tehotenstva, minul dva výstrely míňa bránku.

Rýchly video zo Richard Palmer The Express.

Vojvodkyňa počas hokejového zápasu.

Kate a William hovoriť s niektorými z hráčov.

Teraz k tomu, čo Kate na sebe, počnúc jej Burberry kabát.

Srsť je dvojradové štýle s tradičnými Burberry v priekope detaily, ako sú prehnuté náramenníkmi a manžiet. Net-a-Porter ju opisuje ako “vyrobené z plyšu shearling Tento dizajn je strih voľný strih”, čo má zmysel pre Kate.

Srsť je stále k dispozícii vo veľmi obmedzených veľkostiach na Westgate Londýn ($ 2.798,10). Mnohé vďaka HeavenQRF pre jej urýchlené ID kabáta a Kate J na stránke na Facebooku mi pomohol vyriešiť rozdiely medzi týmto náterom a iným štýlom Burberry.

Kate sveter je od Fjällräven, švédskej firmy, ktorá sa špecializuje na vonkajšie oblečenie, doplnkov a vybavenia. Kate sveter sa zdá byť štýl Ôvik v 100% vlny, vykonáva v tradičnom severskom vzore.

Tu je bližší pohľad na vzor manžety.

Sveter je k dispozícii na stránkach Övik USA ($ 150), rovnako ako Amazon. viac vďaka tým IDing sveter, vrátane írskej Sara a Emma4Royal.

Vojvodkyňa na sebe nový pár topánok Sorel, volal štýl Torino v USA (130 $) a štýl Tivoli II / III v niektorých častiach Európy, rovnako ako v USA (tu zobrazené na Sorel). Som stále triedenie tento von a e-mailom Sorel mať istotu, že štýly sú rovnaké. Pozri aktualizácie nižšie. Topánka je semiš a koža na Sorel je gumovou podrážkou, s odnímateľnou microfleece podšívkou. Tip na Tiara na HeavenQRF ďalší parádny ID.

UPDATE: Ja som počul späť od Sorel, a hovoria, že Kate je topánka je Tivoli III.

Michelle of Perth módy umiestnené čo vyzerá ako Kate klobúk, podľa návrhu Eugenia Kim. AKTUALIZOVANÉ: Po niečo viac diskusie a vďaka Victoria Murphy The Daily Mirror a Middleton Maven, Kate klobúk je viac pravdepodobné, tento štýl Eugenia Kim, dážď sa Faux Fur Beanie štýlu ($ 275). To je 100% vlny, pričom prvý klobúk je vlna / umelý hodváb / nylon zmes; zdá sa pravdepodobné, že sa mi Kate by mať na sebe umelé kožušiny, na rozdiel od skutočné riešenie.

Michelle tiež našiel Kate rukavice, je John Lewis pár v čiernej semišové (ukážeme im v hnedej). To nevyzerá ako tie sú stále k dispozícii.

Royal Nórsko navrhol, že Kate, ktorú možno nosiť Brora v poriadku káblovej Snood v, Bordeaux ‘a myslím, že je zrejme v poriadku. Kábel pliesť dizajn je na predaj za £ 89 na mieste Brora.

Tiež sme videli Asprey náušnice Kate.

Tu je jeden z fab koláží Susan dvoraninovi je ukazovať, čo Kate na sebe pre jej prvý angažmán vo Švédsku.

86Save

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *